Dwukrotnie (22 stycznia i 26 lutego) uzdrowisko odwiedziła „Zima z radiową jedynką”. Znani dziennikarze Sława Bieńczycka i Roman Czejarek prowadzili program ze "Skweru Jedynki", w pobliżu Pijalni Jana.
24 lutego (czwartek) w hotelu „Krynica” odbyła się konferencja prasowa, która zainaugurowała działalność Stowarzyszenia Krynica Convention Bureau. Ma ono na celu wypromowanie uzdrowiska jako miejsca szkoleń, kongresów i konferencji, a przy okazji pozostałych jego walorów.
24 lutego (czwartek) w krynickim „Siedlisku” z czytelnikami spotkał się Andrzej Stasiuk pisarz, poeta, eseista i dramaturg.
Od 6 do 24 lutego Małopolska gościła uczestników XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w Sportach Zimowych. Zawody rozgrywano w Nowym Targu(hokej), Oświęcimiu (hokej), Kościelisku (Biathlon), Zakopanem (łyżwiarstwo szybkie - długi tor, narciarstwo alpejskie – junior młodszy, narciarstwo klasyczne – biegi, narciarstwo klasyczne – skoki i kombinacja norweska).
12 lutego (sobota) w sali balowej Starego Domu Zdrojowego odbył się I Bal Charytatywny, który uroczyście otworzył burmistrz Dariusz Reśko.
Podczas zabawy zebrano 7 tyś złotych.
11 lutego (piątek) w Muzeum Regionalnym Państwa Muszyńskiego odbył się wernisaż „Kolorem i Kreską”, którego gośćmi byli burmistrzowie: Muszyny Jan Golba i Krynicy Dariusz Reśko.
„Krynica jest najpiękniejszym miastem na świecie”. – zauważył Mieczysław Święcicki, pieśniarz i aktor. Legenda i współtwórca krakowskiej Piwnicy pod Baranami” wyjaśnił, dlaczego – „Kiedy w 1956 roku zachorowałem na gardło, moja profesorka poleciła mi to uzdrowisko. Wyleczyłem się i nigdy potem już nie chorowałem”.