QUEST "Niespotykana" przebój wiosny 2016 - plebiscyt na przebój 15-to lecia

QUEST "Niespotykana" przebój wiosny 2016 - plebiscyt na przebój 15-to lecia
QUEST jubileusz z MTV24.TV
"Niespotykana" to kolejny singlowy strzał w dziesiątkę formacji Quest,która od piętnastu lat nie zwalnia tępa i na każdą porę roku prezentuje nowy singiel który staje się prawdziwym przebojem i zdobywa listy przebojów i muzyczne parkiety. "Niespotykana" to nagranie na wiosnę a zespół już przygotowuje nowość na lato i nowy clip. Media Patronem zespołu i ich wydawnictw jest min . nasza telewizja.
Formacja Quest istenieje  już blisko "16" lat , ale w tym roku chłopaki będą świętować swój jubileusz , kroić urodzinowy tort , spotkają się z swoimi fanami .
Już w maju  telewizja MTV24.TV , ATV , portale Planeta Kobiet , Manager Na Obcasach , Mama Na Obcasach  i Dee Jay Mix Club , planują  zaśpiewać   100 lat , i zarejestrować jubileuszowy koncert, i wywiady .

Zapraszamy widzów  MTV24.TV / ATV / PALNETA KOBIET   na konkurs / plebiscyt .
Wybieramy wraz zfanami   złotą trójkę największych przebojów  QUEST. , Aby zagłosować na swoje ulobione przeboje wystarczy wysłać maila w dniach: 26.04. do 10.05. na adres: malopolskietv@interia.pl  , wpisując w temacie   QUEST 15 LAT   , w treści trzy ulubione nagrania  , podająć swoje imię i nazwisko , miejscowość.
Nagroda główna  : spotkanie  z zespołem i kolacja  w Krynicy-Zdroju  , zestawy płyt  Music Media Press , upominki od zespołu , Browar Gentleman .

Zapraszamy do wspólnej zabawy  z zespołem  QUEST  & MTV24.TV

Aby zagłosować  na  "Niespotykana" wystarczy kliknąć  "LUBIĘ TO" pod materiałem , każde  "Lubię To" to jeden dodatkowy głos  dla QUEST .

Opracował : Music Media Press  dla MTV24.TV
Współpraca:  BROWAR GENTLEMAN  ( Nowy Sącz )  ,  Hotel "ORLIK " ( Krynica - Zdrój  ) www.hotelorlik.plKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica