WIELKANOC 2015 w MTV24.TV : Zespół VEXEL z życzeniami dla widzów i fanów

WIELKANOC 2015 w MTV24.TV :  Zespół  VEXEL z życzeniami dla widzów i fanów
Wielkanoc 2015 MTV24.TV zespół VEXEL
Obchodzący w 2015 roku swój jubileusz 20 lecia pracy artystycznej zespół VEXEL , znany z przebojów w rytmie disco polo,przesłał nam życzenia na świąteczne dni Wielkanocne dla widzów , fanów i redakcji muzycznej MTV24.TV. Dziękujemy i życzmy kolejnych "20" lat na muzycznej scenie.
Zespół VEXEL wspólnie z widzami ogłosił konkurs na złotą dziesiątkę przebojów z całej przebogatej  ilości przebojów i popularnych nagrań w wykonaniu Andrzeja Vexel Krawca. Już 11 kwietnia ogłosimy "Zlotą dziesiątkę" przebojów.  Z okazji jubileuszu artystycznego nagrania wybrane rpzez widzów telewizji MTV24.TV ,  zostaną umieszczone na specjanym krążku jubileuszowym  wydanym  przez Music Media Press ,pod patronatem DEE JAY MIX CLUB. Na krążku dodatkowo znajdzie się mega mix 2015 przebojów któy zrealziuje  młody dj z Małopolski. DJ.SANTINO , który mimo mlodego wieku idealnie trafia wmuzyczne gusta bawiących  się na muzycznych parkietach.
Zespół VEXEL już nieabwem obchodzić będzie swoje  "20" urodziny z telewizją MTV24.TV i   DAYLIGHT C LUB w Krakowie. Gdzie zaśpiewają wybrane przez widzów swoje "złote" przeboje ,a urodzinowo dla zespołu i gości grać będzie DJ.SANTINO.

 WIELKANOC 2015 MTV24.TV - WESOŁYCH ŚWIĄT -

 Opracował : MTV24.TV
 Współpraca: MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TVKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica