Firma WIŚNIOWSKI branżowym championem!

Firma WIŚNIOWSKI branżowym championem!
Firma WIŚNIOWSKI została laureatem trzech statuetek, przyznawanym najlepszym firmom sektora budowlanego. Oficjalne wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku ogłoszono w Michałowicach k. Warszawy.

Po raz dwunasty wręczono prestiżowe tytuły i statuetki Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016. Przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI odebrali nagrody w trzech kategoriach: Złota Budowlana Marka Roku 2016 - w kategorii Bramy Garażowe, Złoty Champion Roku 2016 - w kategorii Bramy Garażowe oraz Srebrna Budowlana Marka Roku 2016 - w kategorii Napędy do Bram. - „To dla nas olbrzymie wyróżnienie. Ranking tworzony jest w oparciu o autentyczne wskazania specjalistów, a przyznawane statuetki są potwierdzeniem najwyższej jakości produktów. - mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI - W kategorii Bram Garażowych otrzymujemy je już trzeci rok z rzędu, a w Napędach debiutowaliśmy i to od razu na srebro. Jeszcze w tym roku będziemy mogli pochwalić się nowymi, zaskakującymi rozwiązaniami w tej dziedzinie, ale o tym niedługo. Cieszymy, że marka WIŚNIOWSKI zgodnie ze swoją filozofią kojarzona jest z jakością, bezpieczeństwem i designem, a przede wszystkim wywołuje w swoich odbiorcach pozytywne emocje
    Gala wręczenia nagród Budowlana Marka Roku jest ważnym w kalendarzu każdego profesjonalisty branży budowlanej. Zalicza się do niej tak wiele zawodów i specjalizacji, że w rankingu jest 46 kategorii.  Raport ASM sporządzany jest na podstawie ankiet wśród wykonawców poprzez bezstronnych specjalistów z dziedziny socjologii, psychologii, ekonomii, statystyki, ekonometrii oraz zarządzania i marketingu. Respondenci wskazują marki najczęściej używane w ostatnim roku. Te, które kojarzą im się z jakością i są godne polecenia.

(MK) materiały prasowe Firma Wiśniowski Nowy Sącz. 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica