23. letni kryniczanin okradał pokoje hotelowe.

23. letni kryniczanin okradał pokoje hotelowe.
Kryniccy policjanci zatrzymali złodzieja, który okradał pokoje jednego z hoteli. Łącznie 23. latek skradł mienie na łączną kwotę ponad 20 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krynicy zatrzymali seryjnego włamywacza. – „W toku ich żmudnej i wnikliwej pracy zgromadzono obszerny materiał dowodowy, dzięki któremu 23. letni mieszkaniec Krynicy - Zdroju został rozliczony ze swojej działalności przestępczej. – mówi sierż. szt. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. – „Mężczyzna na początku stycznia włamywał się do pokoi pensjonariuszy w jednym z hoteli na terenie Krynicy. Z pokoi kradł wszystko co przedstawiało jakąkolwiek wartość. Jego łupem padały głównie pieniądze, dokumenty oraz wartościowe przedmioty m.in. zegarki i biżuteria.
    Policjanci postawili mężczyźnie 7 zarzutów kradzieży z włamaniem (art. 279 kk ). Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Muszynie zastosował wobec 23. latka środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju.

Małgorzata Kareńska fot. materiały prasowe KM Policji Nowy Sącz.
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe KM Policji Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica