Nowy Sącz. Sprawcy rozboju - w rękach policjantów

Nowy Sącz. Sprawcy rozboju - w rękach policjantów
Dwaj sądeczanie - sprawcy rozboju, którego dokonali na 42. letnim mieszkańcu powiatu brzeskiego najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie śledczym. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 26 lipca, około wpół do dwunastej w nocy przy ul. Bulwar Narwiku w Nowym Sączu. - Do 42.letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, który siedział na przystanku autobusowym podeszło dwóch mężczyzn. - mówi mł. asp. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w nowym Sączu. - Jeden chwycił ofiarę od tyłu za szyję i przyduszał, a drugi w tym czasie ukradł mu plecak, telefon komórkowy oraz portfel.  Po dokonanym rozboju oddalili się w nieznanym kierunku”.
    Natychmiast po zgłoszeniu na miejscu pojawili się policjanci, którzy sprawdzili teren i zabezpieczyli ślady. Przesłuchali też osoby, mogące posiadać informacje na temat napadu. Na miejscu zdarzenia pracowała również grupa dochodzeniowo – śledcza. 29 lipca sprawcy napadu tj. dwaj mężczyźni w wieku 41 i 28 lat, mieszkańcy Nowego Sącza zostali zatrzymani i doprowadzeni do aresztu. Usłyszeli zarzuty dokonania rozboju. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie śledczym.
 
(MK). foto KM Policji Nowy Sącz.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica