Nowy Sącz. Siekierą zdewastowali wejście do baru.

Nowy Sącz. Siekierą zdewastowali wejście do baru.
W jednym z sądeckich barów doszło wczoraj (26 października) do nieporozumienia między nietrzeźwymi klientami a personelem. Po wyproszeniu z lokalu mężczyźni wrócili z kompanem i siekierą zniszczyli wejście.

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych w jednym z lokali na ulicy Szwedzkiej w Nowym Sączu. - "Do nieporozumień doszło między personelem a dwoma klientami, którzy w efekcie zostali z baru wyproszeni. Wrócili jednak po kilku minutach z kolegą, mając przy sobie maczetę i siekierę". – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-DulakOficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu . - "We trójkę próbowali ponownie wejść do lokalu, grożąc pracownikom pobiciem, lecz gdy im się to nie udało uszkodzili drzwi wejściowe uderzając w nie siekierą oraz maczetą, po czym uciekli z miejsca zdarzenia". 
   Policjanci na podstawie podanych rysopisów wytypowali sprawców i po kilkunastu minutach od zdarzenia zatrzymali ich na terenie miasta. Zabezpieczyli również niebezpieczne narzędzia, którymi mężczyźni posłużyli się do uszkodzenia mienia. Zatrzymani w wieku 30, 26 i 23 lat trzeźwieją w policyjnej izbie zatrzymań.
   Obecnie funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w tej sprawie, ustalając   okoliczności zdarzenia i motyw działania sprawców. Wstępne straty z powodu uszkodzenia mienia właściciel lokalu wycenił na 9 tys. złotych.

(MK) fot. KM Policji NS
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica