23.08. drugi dzień POLSAT SOPOT FESTIVAL 2014 poleca :MTV24.tv / Małopolskie.tv

23.08. drugi dzień  POLSAT SOPOT FESTIVAL 2014  poleca :MTV24.tv / Małopolskie.tv
22-23.Polsat Sopot Festival 2014
Gorący pełen gwiazd i muzyki drugi dzień Polsat Sopot Festival 2014. Sobota 23 sierpnia to jubileuszowe koncerty zespołu Elektryczne Gitary "25"lecie pracyartystycznej i niekwestionowanej królowej piosenki pełnej charyzmy i talentu Justyny Steczkowskiej która będzie w Operze Leśnej świętowała swoje "20" lat na muzycznej scenie.
Sobota 23 sierpnia na scenie Opery Leśnej wraz z publicznością i widzami swój jubileusz 25-lecia będą obchodzić Elektryczne Gitary – jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90. Usłyszymy więc takie hity jak „Jestem z miasta”, „Noś długie włosy”, „Kiler”, „Co ty tutaj robisz” czy słynne „To koniec”.
Kolejnym wydarzeniem w drugim dniu festiwalu, 23 sierpnia będzie koncert „Muzodajnia Gwiazd”. W koncercie wystąpią artyści, których przeboje były najchętniej kupowanymi utworami w serwisie Muzodajnia.pl. W tym roku wśród nich znaleźli się m.in. Lemon, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Mrozu, Sylwia Grzeszczak, Bracia, Grzegorz Hyży oraz Honorata „Honey” Skarbek, która otrzyma Złotą Płytę za wysoką sprzedaż swojego ostatniego albumu „Million”. W koncercie pojawią się również zagraniczne gwiazdy muzyki tanecznej: Mario Bischin, Remady i Oceana, oraz niemiecki zespół Elaiza, który wystąpił podczas tegorocznego finału Eurowizji. Muzodajnia.pl to portal z najtańszą muzyką w sieci, umożliwiający legalne ściąganie hitów zarówno na komputer, jak i bezpośrednio na telefon.
Sobotni wieczór zakończymy powrotem do lat 90-tych. Swój jubileusz 20 lat na scenie będzie świętowała filigranowa, ale obdarzona niezwykłą charyzmą Dziewczyna Szamana, czyli Justyna Steczkowska.

POLSAT SOPOT FESTIVAL  2014  ( 22-23.08. ) Opera Leśna - Sopot   i antenie telewizji  POLSAT
Poleca : MTV24.tv / Małopolskie.tv
Opracował : Music Media Press dla  MTV24.tv / Malopolskie.tv


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica