IV letnia edycja Bitwy Górskiej - za nami!

 IV letnia edycja Bitwy Górskiej - za nami!
 Kręcili się nad głowach i unosili nad sceną. Na krynickim Deptaku odbyła się (27 lipca) IV edycja letniej Międzynarodowej "Górskiej Bitwy", którą na taniec stoczyli tancerze break dance.

Tancerze tańca ulicznego, uczestnicy IV letniej edycji Międzynarodowej Bitwy Górskiej zaserwowali widzom niezapomniane widowisko i wiele emocji. Przez cały dzień, na ustawionej w centrum uzdrowiska scenie kręcili się na głowach i unosili nad nią.
    Na taniec bitwy stoczyli tancerze break dance w takich kategoriach tanecznych, jak: Kids Battle, Bgirls battle, Bboys battle, Funny Contest oraz Bitwa Ekip. Tancerzy oceniało jury o tajemniczych ksywkach: Zawisza, AN - JUICY i Slam, imprezę prowadzili Pawlotti i Haribo Crew oraz DJ Piotrass.
*****
Break Dance jest stylem tańca, który łączy elementy siłowo - sprawnościowe, z krokami wykonywanymi rękami i nogami (a często całym ciałem) na ziemi. Narodził się w latach 70. XX wieku w nowojorskiej dzielnicy Bronksu. Jest - obok rapu, DJingu oraz graffiti- elementem kultury hip hop .

(MK) fot. aut.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica