Marka Dawida Kwiatkowskiego - #9893 polecają MALOPOLSKIE.TV & My Music & "ALEKSANDRUS " ( www.aleksandrus.pl )

 Marka Dawida Kwiatkowskiego - #9893  polecają MALOPOLSKIE.TV & My Music & "ALEKSANDRUS " ( www.aleksandrus.pl )
Dawid Kwiatkowski poleca Małopołskie.TV "Muzyczna Zima 2014"
"Muzyczna Zima 2014" Małopolskie.TV , Imperium Kobiet która wystartuje już 12 stycznia 2014 roku poleca wspólnie z My Music markę odzieżową Dawida Kwiatkowskiego , który w 2013 roku jest jednym z najpopularniejszych wokalistów , sprzedając swój album w barwach "złotej" i "platynowej" płyty.

"Muzyczna Zima 2014" to wspólna zabawa, prezentacja ciekawych regionów , koncerty, spotkania z autografami ."Muzyczna Zima 2014" to wspólne delektowanie się smakami i zapachami  "Zimy 2014" od firmy  TEEKANNE. Zapraszmay do wspólnej zabawy w salach  Kompleksu Wypoczynkowego "Aleksandrus" ( www.aleksandrus.pl)   i Krynicy Zdrój . 
 

 

Mając 17 lat jest jednym z najbardziej popularnych blogerów, piosenkarzy i gwiazd show biznesu. Na spotkania z nim przychodzą tłumy, chcące jedynie zrobić sobie zdjęcie lub podpisać nowy album. Jego płyta już w przedsprzedaży osiągneła status złotej, a trasa koncertowa promująca wydawnictwo zapełnia największe kluby w całej Polsce. A teraz jeszcze zajął się projektowaniem odzieży. O kim mowa? Oczywiście o Dawidzie Kwiatkowskim.

Marka #9893 (taki sam jest tytuł nowej płyty Dawida) to coś co pozwala mu jeszcze bardziej podzielić się ze swoimi odbiorcami swoim stylem, spojrzeniem na nowoczesny design i modę. Dawid nie poprzestał na podążaniu za trendami, tylko chce je kreować, a właśnie najlepszym sposobem na to jest produkcja własnej linii odzieżowej.

Pierwsza kolekcja przygotowana we współpracy Dawida z uznanymi poznańskimi grafikami Piotrem Frątczakiem i Filipem Wendlandem to koszulki, bluzy oraz czapki, bezpośrednio korespondujące z nową płytą muzyka. Na nadrukach bez problemu fani odnajdą tytuły nowych utworów czy też fragmenty tekstów. Nie zabrakło też kąśliwej uwagi w kierunku hejterów, wobec których Dawid zawsze jest bezlitosny. Kolory dominujące w klekcji to czernie, biele i granaty. Całość została uszyta w Polsce, selekcjonując najlepsze na rynku materiały wykonane w 100 procentach z bawełny.

Ubrania od #9893 dostępne są w sprzedaży na oficjalnej stronie marki http://www.9893.pl oraz na koncertach Dawida, wkrótce uruchomiona zostanie także dystrybucja hurtowa, co pozwoli firmie na pojawienie się na sklepowych półkach całego kraju. Zapraszamy również na oficjalny profil facebook #9893 pod adresem faceboook.com/9893brand

W załączniku wiadomości kilka zdjęć z lookbooka kolekcji zimowej o tytule roboczym "#hotel #trasa #koncert". Zdjęcia oraz postprodukcja to dzieło Filipa Wendlanda.

Poleca : My Music  & Małopolskie.TV
Współpraca  :  ALEKSANDRUS  - www.aleksandrus.pl  
                         IMPERIUM  KOBIET  - www.ikmag.pl
                         TEEKANNE  - www.teekanne.pl 

MAŁOPOLSKIE.TV - MAŁOPOLSKIE  RADIO - IMPERIUM KOBIET - ALEKSANDRUS  -
             MUZYCZNA  ZIMA  2014

na antenie : www.malopolskie.tv   , www.malopolskieradio.plKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica