Artykuły

IMPERIUM KOBIET   na święta Bożego Narododzenia 2015  z MTV 24.TV

IMPERIUM KOBIET na święta Bożego Narododzenia 2015 z MTV 24.TV

Już w czwartek w salonach EMPIK na terenie całego kraju będzie można nabyć najnowszy numer Imperium Kobiet. A w nim wiele ciekawych rozmów informacji i artykułów ,wraz z reklamą najnowszej już oczekiwanej składanki TOP POP , którą poleca młody zdolny kierowca wyścigowy Maciej Dreszer. A dla widzów MTV 24.TV będziemy mieli pięć zestawów Imperium Kobiet wraz z kalendarzami których twarzą jest Ilona Adamska ( redaktor naczelna tego wydawnictwa) .
"Odwieczny Tan Natury" na głos i fortepian.

"Odwieczny Tan Natury" na głos i fortepian.

2015-11-28 | Kultura i rozrywka | Krynica
"Odwieczny Tan Natury" to złożenie w jednej Artystycznej Wypowiedzi Dwugłosowej Epifanii Ku Czci Natury, rozpisanej na głos Muzyki i głos Ludzki! Koncertu wysłuchamy w niedzielę, 6 grudnia.
Zaproszenie. Koncert Mikołajkowy "Miniatur".

Zaproszenie. Koncert Mikołajkowy „Miniatur”.

2015-11-28 | Kultura i rozrywka | Krynica
W sobotę, 5 grudnia Zespół Tańca Artystycznego „Miniatury” zaprasza na Koncert Mikołajkowy. Wydarzenie odbędzie się w Pijalni Głównej.
Churchill, Putin i Obama...Wszyscy w jednym miejscu.

Churchill, Putin i Obama...Wszyscy w jednym miejscu.

2015-11-23 | Kultura i rozrywka | Krynica
Churchill, Lady Gaga, Putin a tuż obok - Obama, a także The Beatles i św. Jan Paweł II. Wystawę „Wszyscy w jednym miejscu” na której znajdują się 42 woskowe figury znanych osób można oglądać w Krynicy – Zdroju.
Cantito. Z koncertem w Krynicy - Zdroju.

Cantito. Z koncertem w Krynicy - Zdroju.

2015-11-23 | Kultura i rozrywka | Krynica
W Krynicy – Zdroju wystąpił zespół wokalny „Cantito”, w skład którego wchodzą uczniowie i absolwenci krakowskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących.
LAW BUSINESS QUALITY dla widzów MTV24.TV:Wszystko musi być idealne

LAW BUSINESS QUALITY dla widzów MTV24.TV:Wszystko musi być idealne

Tressore to skarb – skarb, który każda kobieta chciałaby mieć. Coś wyjątkowego, oryginalnego, coś, co sprawiłoby, że czułaby się wyjątkowa – tak o swojej marce mówi Joanna Zając. Poleca: MTV24.TV
KLUB IMPEERIUM KOBIET  & MTV24.TV zapraszają na "ANDRZEJKI 2015"

KLUB IMPEERIUM KOBIET & MTV24.TV zapraszają na "ANDRZEJKI 2015"

Niezapomniana noc, wróżby , muzyka , wyśmienite dania i przede wszystkim towarzystwo pod kierownictwem samej szefowej Klubu Imperium Kobiet Ilony Adamskiej . Nie zabraknie możliwości zdobycia unikalnego kalendarza ILONA ADAMSKA 2016 ( wyd. Music Media Press )
Wernisaż malarstwa Heleny Zimowskiej.

Wernisaż malarstwa Heleny Zimowskiej.

2015-11-20 | Kultura i rozrywka | Krynica
Centrum Kultury i Hotel Czarny Potok resort & Spa w Krynicy – Zdroju zapraszają we czwartek, 26 listopada na wernisaż malarstwa Heleny Zimowskiej, artystki związanej z Galerią „Pod Kasztanem”.
ILONA ADAMSKA 2016 i JEJ "SZCZYPTA LUKSUSU" dla widzów MTV24.TV

ILONA ADAMSKA 2016 i JEJ "SZCZYPTA LUKSUSU" dla widzów MTV24.TV

Kalendarze na 2016 rok , książki "Szczypta Luksusu" , to specjalne upominki dla widzów telewizji MTv24.TV od Ilony Adamskiej i wydawcy książki I.D.Media. Dziś specjalny konkurs ,upominki dla ANDRZEJA . Zbliżają się popularne "Andrzejki 2015". Rozlosujemy cztery zestawy ( kalendarz i książkę) wśród nadesłanych maili które mogą wysłać panowie o imieniu Andrzej.
MTV24.TV prezentuje: Przywództwo XXI wieku - Jak motywować? Cz. 2

MTV24.TV prezentuje: Przywództwo XXI wieku - Jak motywować? Cz. 2

ANNA URBAŃSKA - Master Trener Structogramu, metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami. Wiedzę zdobywa u takich mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T. Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi. Od 17 lat zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jeden z nielicznych na świecie neurocaochów.
11 Listopada.  Łabowa najsmaczniejszą miejscowością Polski !

11 Listopada. Łabowa najsmaczniejszą miejscowością Polski !

2015-11-18 | Kultura i rozrywka | Krynica
Łabowa każdego roku uroczyście obchodzi Święto Niepodległości. Ale inaczej, w swoim stylu. Oprócz wspomnień i pieśni patriotycznych gmina organizuje znany na całą Polskę Konkurs Kulinarny na „Tradycyjną Potrawę Rodzinną”.
Ilona Adamska – Kobiety z pasją  &  "Szypta Luksusus" w Krakowie ( 25.XI. godz:19.00 )

Ilona Adamska – Kobiety z pasją & "Szypta Luksusus" w Krakowie ( 25.XI. godz:19.00 )

2015-11-16 | Kultura i rozrywka | Kraków
Ambasada Pacyfiku - Hotel "Gródek" ul. Na Gródku 4 w Krakowie zapraszamy na spotkanie pt "Ilona Adamska – Kobiety z pasją". Jednocześnie zostanie zaprezentowana książka "Szczypta Luksusu" która jest idealnym prezentem na zbliżające się Mikołajki i upominki pod choinkę 2015 roku. Spotkanie rozpocznie się o godz.19.00 nie zabraknie tortu od firmy Steskal .Media patronat: MTV24.TV i Music Media Press.
Krynica – Źródło Kultury. Enej, Mrozu, Kayah...

Krynica – Źródło Kultury. Enej, Mrozu, Kayah...

2015-11-16 | Kultura i rozrywka | Krynica
W ramach kontynuacji cyklu wydarzeń „Krynica – źródło kultury” w styczniu 2016 na krynickiej estradzie wystąpią Enej, Mrozu, Kayah oraz Luxtopreda. Impreza wpisała się na stałe w kalendarz kulturalny Sądecczyzny.
MACIEJ DRESZER KALENDARZ 2016 dla widzów MTV24.TV

MACIEJ DRESZER KALENDARZ 2016 dla widzów MTV24.TV

15 listopada w salach karczmy "Cichy Kącik" ( Krynica Zdrój) będzie miała miejsce premiera kolejnej odsłony kalendarza na nadchodzący 2016 rok.W sobotni wieczór Ilona Adamska osobiście zaprezentowała swoje kalendarze ,a już dziś prezentacja i możliwość zdobycia pierwszych egzemplarzy tego wydawnictwa z Maćkiem Dreszerem ( kierowca wyścigowy).
Nowy Sacz. Koncert Wójcickiego dla mecenasów Festiwalu Teatralnego.

Nowy Sacz. Koncert Wójcickiego dla mecenasów Festiwalu Teatralnego.

2015-11-13 | Kultura i rozrywka | Krynica
W sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury podsumowano XIX edycję Jesiennego Festiwalu Teatralnego. W podziękowaniu dla mecenasów i sponsorów wydarzenia na scenie z recitalem wystąpił Jacek Wójcicki.
Spektakl "Pół na pół" w krakowskim Teatrze Bagatela

Spektakl „Pół na pół” w krakowskim Teatrze Bagatela

Sztuka przedstawia perypetie dwóch przyrodnich braci, którym w realizacji życiowych planów i marzeń stoi na przeszkodzie własna matka. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji, mnóstwo humoru i Piotr Polk oraz Piotr Szwedes w rolach głównych. Tego nie można przegapić !
12
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica