Chylińska & Kozidrak – w uzdrowisku.

Chylińska & Kozidrak – w uzdrowisku.
W ramach Krynica-Żródłem Kultury wystąpiły wokalistki: Beata Kozidrak & Bajm - 26 stycznia, a dzień później Agnieszka Chylińska. Oba te kulturalne wydarzenia zgromadziły liczną publiczność.
 
Za nami kolejny weekend koncertów w krynickiej Pijalni Główniej. Najpierw na estradzie wystąpiła  Beata Kozidrak i Bajm,   ikona polskiego pop-rocka. Zespół powstał wiosną 1978 roku, a pół roku później wylansował swój wielki przebój „Piechotą do lata” . Debiutancki album, który ukazał się kilka lat później przyniósł takie przeboje, jak „Nie ma wody na pustyni”, „Co mi Panie dasz”, „W drodze do jej serca” i „Józek, nie daruję Ci tej nocy”.
 Dzień później na scenie  pojawiła się Agnieszka Chylińska, łączącą rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnymi brzmieniami.  Wokalistka zaprezentowała nie tylko swoje największe hity, ale i najnowsze utwory
   Oba koncerty odbyły się w ramach czwartej odsłony cyklu Krynica- Źródłem Kultury.   Ale to jeszcze nie koniec zimowych, kulturalnych atrakcji. Podczas tej edycji  wystąpią jeszcze:  Kabaret Ani Mru Mru, Sylwia Grzeszczak, Czerwone Gitary,  Perfect, Kult. 

(MK) fot. aut


 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica