COMFORTOWA JESIEŃ : Merghani i Ronnie Ferrari połączyli siły, by stworzyć

COMFORTOWA JESIEŃ : Merghani i Ronnie Ferrari połączyli siły, by stworzyć
Przebój na Jesień 2020 poleca COMFORTOWA JESIEŃ MTV24.TV z ComfortRent - www.comfortrent.com.pl Merghani i Ronnie Ferrari połączyli siły, by stworzyć "ECHO"!

Mikołajki i Boże Narodzenie dopiero przed nami, jednak Merghani już teraz zaserwował fanom niezwykły prezent! W ramach niespodzianki pojawił się utwór nagrany z niesamowitym gościem! Kawałek ECHO jest kolejną zapowiedzią debiutanckiej płyty Merghaniego 9:20 AM, która już niedługo ujrzy światło dzienne.

Płyta powstała we współpracy z producentem muzycznym – Don Juan'em. Artyści przyjaźnią się i czują w taki sam sposób muzykę, dzięki czemu ich współpraca zaowocowała wyjątkowo inspirującą i pełną emocji twórczością. Nazwa albumu 9:20 AM nie jest przypadkowa – jest to godzina narodzin Merghaniego, który całe swoje życie poświęca, wiąże i opiera właśnie na muzyce. Podczas produkcji krążka muzyk oddał całego siebie i obnażył wszelkie emocje, które czuje do muzyki.

Walcowy rytm ECHO połączony z energetycznym i poruszającym bitem sprawiły, że nowy utwór od Merghaniego to naprawdę wyjątkowy kawałek! Dodatkowym atutem jest także udział gościa – Ronniego Ferrari, który dodał wiele emocji śpiewanym tekstom.

Podobnie jak płyta, singiel nie jest ukierunkowany, w któryś z trendów – twórcy skupili się przede wszystkim na brzmieniu oraz różnorodności klimatów. Usłyszeć możecie jednak inspiracje zachodnią twórczością, w której najważniejszą rolę odgrywa jakość, ciekawe i wyróżniające się melodie, a także wrażliwość i przesłanie, jakie ze sobą niesie.

COMFORTOWA JESIEŃ  MTV24.TV  ComfortRent  - www.comfortrent.com.pl 

Opracował : MTV24.TV (2020)  www.mtv24.tv   współpraca  www.comfortrent.com.pl
Współpraca : MY MUSIC
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica