COMFORTOWA JESIEŃ : Wypocznij z MTV24.TV & ComfortRent w Hotelu "Majerzanka"

COMFORTOWA JESIEŃ : Wypocznij z MTV24.TV & ComfortRent  w Hotelu "Majerzanka"
COMFORTOWA JESIEŃ 2020 ComfortRent Wypożyczalnia Samochodów www.comfortrent.com.pl  & MTV24.TV - www.mtv24.v . Mimo obostrzeń sanitarnych zapraszamy na bezpieczny weekend z dala od skupisk ludzi. Nasz jesienny partner to Majerzanka - Hotel , Restauracja w Piwniczna Zdrój.

Bez obaw możesz oddychać świeżym powietrzem , zjeść wyśmienitą kuchnię regionalną Wypocząć w czystych pokojach. Chcesz wygrać pobyt weekendowy w tym hotelu? zaglądnij na stronę www.mtv24.tv  znajdź pytanie konkursowe i wyślij odpowiedź do dnia 15.11.

Pytanie konkursowe wraz zaproszeniem do odwiedzenia Majerzanka - Hotel , Restauracja www.majerzanka.pl  zaprezentowała Paulina Franczak przedstawiciel wspomnianego kompleksu rodzinnego. Partnerem konkursu jest firma ComfortRent Wypożyczalnia Samochodów www.comfortrent.com.pl  która dla zwycięscy konkursu podstawi samochód na weekend z pełnym bakiem paliwa , na podróż do Piwnicznej Zdrój. Dodatkowo będziemy mieli 20 płyt z autografami zespołu ŁOJDYRTKI  które w tym roku będą kolędować z MTV24.TV - www.mtv24.tv  

COMFORTOWA JESIEŃ 2020 telewizji MTV24.TV www.mtv24.tv

Jesienne weekendy spędzaj w Majerzanka - Hotel , Restauracja www.majerzanka.pl

Foto: Majerzanka - Hotel , Restauracja
Opracował : MTV24.TV (2020)


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica