Down_us. Warsztaty & spektakl ze znanymi aktorami.

Down_us. Warsztaty & spektakl ze znanymi aktorami.
Aktorzy Magdalena Walach i Marcin Sianko wystąpią w przedstawieniu, na które zaprasza Stowarzyszenie GRAAL. Spektakl zostanie wystawiony w Pijalni Głównej, 23 września (wtorek) w ramach projektu „down_us”.

Pierwsze przedstawienie w ramach projektu "d o w n_u s" zostanie wystawione w Krynicy – Zdroju, w Pijalni Głównej. Początek godz. 19. Spektakl opowiada ciekawą ludzką historię. Występują w nim aktorzy scen krakowskich i warszawskich, znani także z licznych produkcji telewizyjnych m.in. Magdalena Walach, Marcin Sianko.
    Przedstawieniu będą towarzyszyć warsztaty dla dorosłych „Sztuka Dialogu” (24. września, godz. 10-15) oraz dwugodzinne dla dzieci i młodzieży (w wieku od 7 do 18 lat). „Up_and_down”. Zajęcia odbędą się w krynickim Centrum Kultury. Wstęp jest bezpłatny.
    Projekt "d o w n_u s II edycja" współfinansowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Małopolskiego, Kardynał Stanisław Dziwisz, Burmistrz Krynicy – Zdroju.

Małgorzata Kareńska


Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica