Gromee prezentuje swoją propozycję na Konkurs Piosenki Eurowizji.

Gromee prezentuje swoją propozycję na Konkurs Piosenki Eurowizji.
„Light me up” to nowa propozycja od popularnego producenta muzycznego i DJ – Gromee. W utworze swojego głosu użyczył Lukas Meijer, który współpracował już z Gromee’em przy jego poprzednim singlu „Without You”

„Light me up” to mieszanka charakterystycznego dla artysty elektronicznego brzmienia, muzyki house i popu. Teledysk do utworu nagrywany był w słonecznej Barcelonie.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. W muzycznym dorobku ma single, które prezentowały stacje radiowe w Polsce i na świecie. Jego największe przeboje to: „Fearless” , „Spirit” , „Runaway” oraz wspomniany wcześniej „Without You” . W ubiegłym roku za swoje dokonania został nagrodzony statuetką i statusem najlepszego Producenta Muzycznego i DJ’a w kraju.

Lukas Meijer znany jest głównie w rodzinnej Szwecji jako wokalista i autor muzyki oraz tekstów rockowego zespołu No Sleep For Lucy. Do tej pory miał zaszczyt współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi z branży muzycznej, m.in.: Stevie Aiello (30 Seconds To Mars), Tommy Henriksen (Alice Cooper, Hollywood Vampires), czy nominowany do Grammy Mark Holman (Daughtry, Three Days Grace). Lukas zawsze szuka nowych miejsc do odkrycia na swoim muzycznym radarze. Pisanie z Gromee było dla niego nowym doświadczeniem. Połączenie jego rockowych korzeni z klubowymi produkcjami Gromee’go okazało się sukcesem. Ich poprzedni wspólny singiel „Without You” osiągnął już ponad 8 mln wyświetleń.

„Light me up” jest propozycją Gromee’go na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji – Lizbona 2018. Piosenka promuje również pierwszy album artysty – „Chapter One”. Premiera już 16 marca. Płytę można zamówić w przedsprzedaży na empik.com

Tracklista „Chapter One”:

Fearless feat. May-Britt Scheffer
Lingo feat. Mahan Moin
Follow You feat. Wurld
Light Me Up feat. Lukas Meijer
Spirit feat. Mahan Moin
Who Do You Love feat. Wurld
Without You feat. Lukas Meijer
Gravity feat. Andreas Moe
Runaway feat. Mahan Moin
All Night 2017 feat. WurlD
Hurricane feat. Terri B!
2BA
Ania Dąbrowska – Nieprawda (Gromee Remix)
Beata – Upiłam się Tobą (Gromee Remix)

GROMEE został  nagrodzony przez widzów i czytelników  MTV24.TV , ATV Warszawa , Telewizja Warszawa , Planeta Kobiet  , One Media Group , statutką  "ZŁOTA  NUTA"  - Najpopularniejszy  DJ  2017 roku ,  oraz  "ZŁOTY LAUR" w kategorii  Przebój  Muzycznej Zimy 2017 / 2018 , za przebój  "Without You" .
Planujemy spotkanie z artystą i jego fanami , wraz z wręczeniem  nagród  , w kwietniu  br.


Opracował : One Media Group  dla  MTV24.TV
Współpraca  : Materiał  dzieki  uprzejmości  SONY MUSIC


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica