Ilona Adamska dla MTV24.TV : Londyńska premiera książki „MLM bez tajemnic”

Ilona Adamska dla MTV24.TV :  Londyńska premiera książki "MLM bez tajemnic"

Londyńska premiera książki „MLM bez tajemnic”   -   IONA A DAMSKA  dla  MTV24.TV

W ostatnią sobotę miała miejsce londyńska premiera książki „MLM bez tajemnic”, współzałożycielki ExcellenceVale, Anny Ewy Suska.
Wydarzenie miało miejsce w polskiej restauracji Miód Malina, która mieści się w dzielnicy Acton w Londynie.
Została ona zorganizowana w ramach Wielkiej Wymiany Kontaktów, ogólnopolskiej inicjatywy networkingowej, za którą stoi dynamiczna Katarzyna Dziubałka.


Ania miała podczas wydarzenia prezentację, w której skupiła się na zaletach, jakie płyną z profesjonalnego wsparcia mentoringowego i podała 5 Kroków do zbudowania własnej marki osobistej.Darmowy ebook o tym samym tytule można pobrać ze strony www.ExcellenceVale.com


Scenę dzieliła tego dnia z Anną Białous - Gryffiths, psychologiem, terapeutą i coachem, która z kolei przybliżyła temat zarządzania swoimi emocjami, myślami i zachowaniami oraz Beatą Bikowską, life i health coachem, która opowiedziała swoją historię życia oraz podzieliła się refleksjami na temat pragnienia lepszego życia, które ma każdy z nas.
Na wydarzeniu pojawiła się również Matylda Setlak CEO All4 Comms agencji komunikacji marketingowej oraz Monika Górska CEO London Business Solutions
Po zakończonej wymianie wizytówek, zgromadzeni uczestnicy mili możliwość prowadzić dalsze dyskusje przy polskim obiedzie.

książke Mlm bez tajemnic możesz kupić na:

https://www.motyleksiazkowe.pl/poradniki/33009-mlm-bez-tajemnic-9788394921200.html?search_query=mlm&results=1

Opracował : One Media  Group  dla MTV24.TV
Współpraca : Ilona Adamska
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica