Ilona Adamska dla MTV24.TV : Niezapomniany ślub? Powidz tak !

Ilona Adamska dla MTV24.TV :  Niezapomniany ślub? Powidz tak !


Niezapomniany ślub? Powiedz tak!  poleca  Ilona Adaska Nie musisz mieć ogromnych oszczędności, prosić rodziców o pomoc czy zaciągać kredyt w banku, by wyprawić wesele, które twoi bliscy będą jeszcze długo wspominać. Liczy się dobry pomysł i perfekcyjna organizacja! Wszystko to możliwe - wystarczy kierować się wskazówkami Arkadiusza Habrata, które opisał w swoim poradniku kierowanym dla Narzeczonych pt.: „Jak zorganizować udane wesele - porady Weselnego Experta”Nikogo nie trzeba przekonywać, że zaplanowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Wiele osób sądzi również, że potrzeba do tego wydarzenia ogromnych nakładów finansowych. Owszem: wynajęcie sali, orkiestra, suknia ślubna i garnitur pana młodego, fotograf, zamówienie auta (czy innego pojazdu!) to ledwie ułamek wszystkich wydatków związanych z ceremonią. Zdaniem eksperta ślubnego, Arkadiusza Habrata nie trzeba jednak mieć milionów na koncie, by zorganizować uroczystość, która na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników:

-Ślub, a później wesele to przede wszystkim emocje, które tworzy rodzina młodej pary i zaproszeni goście. Na pewno zjawiskowa suknia, elegancki pojazd do ślubu czy jednakowe stroje druhen dodają ceremonii większego szyku, ale nie świadczą o tym, czy jest ona bardziej udana czy nie. Marzenia każdego człowieka są inne, a spełnienie ich, organizując swój ślub (niekoniecznie wybierając najdroższe produkty czy usługi), jest odpowiedzią na to, czy ten dzień jest udany czy też nie. - mówi autor książki "Jak zorganizować udane wesele - porady Weselnego Experta", Arkadiusz Habrat.

Młodzi ludzie oraz ich rodzice często jednak o tym zapominają, traktując wesele jak imprezę, która swym rozmachem i związanymi z nim kosztami ma przyćmić uroczystości znajomych czy innych członków rodziny. Dlatego też wiele osób przeznacza wszystkie oszczędności, a nawet zaciąga kredyt, by pokryć wydatki związane z tym wydarzeniem.

Faktem jednak jest, że tym, co może wyróżnić naszą imprezę na tle innych jest perfekcyjna organizacja. Dzięki idealnemu zaplanowaniu wszystkich spraw, państwo młodzi zyskują pewność i spokój, że gości nie spotkają żadne przykre niespodzianki, o czym przekonuje w książce "Jak zorganizować udane wesele - porady Weselnego Experta" Arkadiusz Habrat:

- Ślub to cudowny i wyjątkowy dzień. Wszystko jest wtedy jak z bajki – piękna młoda para, uśmiechnięci goście, wzruszający moment błogosławieństwa, ceremonia ślubu i wreszcie wesele. Na pewno trzeba podkreślić, że każdy ślub jest inny, a zachowań i emocji gości nigdy nie da się przewidzieć. Ogromną satysfakcję daje mi, kiedy młoda para już po wszystkim dziękując mi za pomoc, mówi, że było właśnie tak jak sobie wymarzyli. - mówi Arkadiusz Habrat.Nie trzeba wynajmować najdroższej sali, czy sprowadzać suknię prosto z paryskiego salonu, by zorganizować perfekcyjny ślub. Przepis na niezapomnianą uroczystość to oryginalny pomysł i doskonała organizacja. Inspiracje? Znajdziesz je w książce Weselnego Experta, Arkadiusza Habrata, która jest do kupienia na portalu ślubnym www.weselnyexpert.pl

Opracował ; One Media Group  dla MTV24.TV
Współpraca : Ilona Adamska  I.D.Media 

 


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica