Ilona Adamska wydaje kolejną książkę! Kobiety o kobietach... ( Patronat Medialny MTV24.TV )

Ilona Adamska wydaje kolejną książkę! Kobiety o kobietach...  ( Patronat  Medialny MTV24.TV )
Ilona Adamska

„Kobieta jest arcydziełem wszechświata” – pisał Gotthold Ephraim Lessing. Stanisław Wyspiański dodawał: „Kobieta jest największą tajemnicą”. Kobiety od zarania dziejów obecne są w literaturze. Przypisuje się im różne role i cechy, kocha się i nienawidzi równocześnie. Są wdzięcznym tematem dla autorów, muzami dla artystów, malarzy czy rzeźbiarzy. Kim jednak tak naprawdę jest kobieta dla… drugiej kobiety? Jak ją postrzega, co najbardziej w niej lubi, ceni, a czego nie znosi?


Ilona Adamska, autorka 8 książek, w tym kultowej już „ONA W JEGO OCZACH. ZNANI MĘŻCZYŹNI O KOBIETACH” przedstawiła 35 znanych mężczyzn, którzy wypowiedzieli się na temat kobiet. Byli to m.in. Andrzej Blikle, Jan Kanty Pawluśkiewicz, prof. Jerzy Bralczyk, Andrzej Pągowski, Emilian Kamiński, Andrzej Krzywy, Andrzej Nejman, Krzysztof Pieczyński, Andrzej Saramonowicz, Łukasz Zagrobelny czy Marek Włodarczyk.

Jak pisała w swojej recenzji Justyna Gul: Każdy z nich w zabawny sposób obnażał przywary kobiet, ich słabości, słabe strony, ale również podkreślał to, co w kobietach podoba im się najbardziej, co szczególnie w nich kochają i cenią. Każdy z panów inaczej potraktował temat, odsłaniając przy okazji swoje drugie oblicze – mężczyzny wrażliwego na kobiece piękno, ale poszukującego w kobiecie nie ładnego opakowania, ale przede wszystkim bogatego wnętrza.

Ta różnorodność opinii, piękny język, jakim posługują się panowie, ich wrażliwość sprawiały, że książka Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach sprzedała się w nakładzie ponad 7000 egzemplarzy, zdobyła kilka nagród i jest jedną z tych pozycji, do których chętnie się wraca.

Idąc za ciosem, wydawca i redaktor naczelna magazynów „Imperium Kobiet” i „Law Business Quality” Ilona Adamska postanowiła napisać książkę o kobietach widzianych oczyma innych kobiet.

Chce odpowiedzieć na pytanie, czy faktycznie kobiety potrafią ze sobą współpracować, czy istnieje coś takiego jak solidarność kobiet w biznesie, czy możemy na siebie liczyć w najtrudniejszych momentach życia, czy istnieje prawdziwa przyjaźń między kobietami, ale także jak odkryć swoją kobiecość, czy istnieją sprawdzone sposoby na pozbycie się kompleksów i wzmocnienie pewności siebie.

Autorka wraz z bohaterkami książki postara się odpowiedzieć na pytanie, czy szczęście rodzinne i sukces w pracy idą zawsze w parze, od czego tak naprawdę zależy szczęście – wartość niemierzalna, której nie da się zamknąć w sztywne ramy. Nie ma bowiem na nie unikatowej recepty.

Autorka chce pokazać, że kobiety często zapominają o sobie, za bardzo się ograniczają, za bardzo karzą. I jak mówi Katarzyna Pawlikowska, kobietolożka – za mało kochają. Zwłaszcza siebie.

Najnowsza książka Adamskiej (której tytuł pozostaje jeszcze tajemnicą) to inspirujący zbiór drogowskazów, które każdej kobiecie wskażą drogę do czerpania radości z życia, osiągnięcia własnych celów oraz poczynienia kolejnych kroków otwierających drzwi do sukcesu i małych prywatnych zwycięstw. To skarbnica kobiecych inspiracji, autorytetów, klucz do wygranej potyczki z własnymi słabościami i przeciwnościami losu.

Bohaterkami książki są ikony polskiego kina, muzycznej estrady, gwiazdy filmu, sztuki oraz kobiety biznesu.

Premiera książki – marzec 2019.

Wydawnictwo: I.D.MEDIA

Media Patronat : MTV24.TV / FONOMEDIA GROUP

 

Opraował  : Fonomedia  Group  dla MTV24.TV

Współpraca:  Ilona  Adamska I.D.Media

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica