Ilona Adamska wydała nową książkę! Pod patronatem MTV24.TV

Ilona Adamska wydała nową książkę!  Pod patronatem  MTV24.TV
Ilona Adamska
Ilona Adamska wydała nową książkę!

Czy w dzisiejszym zabieganym świecie osiągnięcie harmonii jest w ogóle możliwe? Czy bycie szczęśliwą i spełnioną kobietą sukcesu, matką, żoną, partnerką jest czymś, co udaje się osiągnąć każdej z nas? A jeśli nie każdej, to zdecydowanej większości?

Kolejna książka Ilony Adamskiej „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga” dowodzi, że tak! Kluczem do osiągnięcia tego stanu jest szeroko pojmowana niezależność i autentyczność. Dzięki tym cechom głosimy swoje poglądy, realizujemy zamierzone cele, stawiamy czoło nowym wyzwaniom, budujemy silny i trwały związek, który przetrwa niejedną burzę. Niezależność daje bowiem siłę, która pozwala realizować się na wielu polach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Idealnym przykładem ilustrującym tę tezę są rozmowy z nieprzeciętnymi kobietami, które autorka zaprosiła do współpracy. Ich zwierzenia i przemyślenia są niczym drogowskaz w dzisiejszym świecie pełnym chaosu informacyjnego. Wyjątkowe bohaterki opowiadają o tym, jak z sukcesem łączyć życie zawodowe z prywatnym, jak tworzyć relacje biznesowe oraz dlaczego warto postawić w życiu na własną firmę.
Wisienką na torcie są inspirujące wywiady z czterema gwiazdami telewizji: Moniką Zamachowską, Pauliną Holtz, Anią Powierzą i Pauliną Sykut-Jeżyną.

- W swojej książce pragnę pokazać, jak budować szczęśliwe związki z facetami, jak wzmacniać poczucie własnej wartości oraz zwiększyć niezależność na wielu polach. Jak budować własną markę, jakimi mechanizmami i prawami rządzą się dzisiejsze media oraz jak prowadzić skuteczne działania public relations.

– mówi Ilona Adamska.

Książka „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga” to imponująca dawka inspiracji i wskazówek, dzięki którym biznesowy wizerunek każdej z nas może być bardziej przekonujący, a życie osobiste - bardziej satysfakcjonujące.
- Pamiętajcie jednak, że nie musimy być perfekcyjne. Każda z nas ma prawo do błędów i chwil zwątpienia. Należy nie bać się porażek, bo każda porażka nas wzmacnia. Jest częścią sukcesu. Ważne, by uczyć się na błędach. I być od początku w zgodzie ze sobą, mieć swoje zasady i wysoką etykę biznesową.
Jolanta Zwolińska, założycielka marki SORAYA, powiedziała kiedyś, że własny biznes jest dla optymistów. I coś w tym jest. Nie można z góry zakładać, że coś nam nie wyjdzie. Nie można wiecznie marudzić i narzekać. Nasze myśli się materializują. To, o czym myślimy, spełnia się. Myślmy więc odważnie, pozytywnie. I pamiętajmy: Podróż tysiąca mil, zaczyna się od pierwszego kroku. – dodaje Adamska.

Książka do nabycia na ikmag.pl i multistore24.pl


Media  Patronat nad tym nowym książkowym wydawnictwem Ilony Adamskiej  ,  Telewizja  MTV24.TV   / Fonomedia  Group


Opracował : Fonomedia Group  dla MTV24.TV


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica