IMPERIUM KOBIET na "wiosnę 2014" od 27.V. dostąpne w EMPIK ,poleca :Malopolskie.TV

IMPERIUM KOBIET  na "wiosnę 2014" od 27.V. dostąpne w EMPIK ,poleca :Malopolskie.TV
"Wiosna 2014" z Imperium Kobiet
Już od wtorku 27 maja , dostępny będzie w sprzedaży najnowszy wiosenny numer IMPERIUM KOBIET. Jak zapewnia redaktor naczelna Ilona Adamska , to będzie numer który czytać będziemy jednym tchem od pierwszej do ostatniej strony. Ciekawe felietony , wywiady , foto relacje i zaproszenie na "Muzyczne Lato 2014" . Poleca :Małopolskie.TV
IK NR 14/2014 - Wydanie wiosenne  poleca:  MAŁOPOLSKIE.TV
Drodzy Czytelnicy. Oddajemy w Wasze ręce wiosenne wydanie Imperium Kobiet. Od wieków wiosna, a w szczególności maj, w kulturze polskiej kojarzą się z zabawami, wycieczkami za miasto, popołudniem w parku, spacerami nad rzeką. Maria Pawlikowska-Jasnorzewska pisała, że majówki są "banalnie szalone". Wiosną zaczyna się życie. Upajająca zieleń, kwitnące bzy, pachnące łąki, śpiew ptaków, idealny czas na zakochanie... Co rok przeżywamy majowe misterium, zawsze od nowa odurzeni jego czarem. Po wiośnie nadchodzi szalone lato, dalekie podróże, spotkania z przyjaciółmi, błogie lenistwo na plaży i czas na... dobrą lekturę. Imperium Kobiet!

Co w numerze?

Piękna, elegancka, wykształcona. W pracy rzeczowa i konkretna. Wprowadziła do telewizji powiew kobiecości i stylu. Kim jest Jolanta Borowiec, szefowa stacji Polsat Cafe, bohaterka naszej okładki?

Magda Kumorek krąży od piosenki aktorskiej, przez teatr, film, serial, dubbing, po koncert. Ceni Von Triera, Ozona i Smarzowskiego. Chętnie zagrałaby w kinie akcji wyrazistą rolę w stylu „Dziewczyny z tatuażem” lub w filmie kostiumowym rolę na miarę „Królowej Margot”. Śpiewa, improwizując. Na biało. Ma poczucie humoru. Czarne. Też. I nie boi się śmierci. Zaklęć, magii, duchów wiatru też się nie boi. Właśnie ożywiła Leśmiana, wydając debiutancki album zatytułowany… „Śmiercie”.

Dlaczego w związkach dochodzi do zdrady? Kto się na nią decyduje, a kto raczej dochowuje wierności? Czy zdradzie można zapobiec? O tym wszystkim, specjalnie dla Czytelniczek Imperium Kobiet, opowiada prof. Lew-Starowicz.

Zapraszamy również w wyjątkową podróż do Norwegii oraz na niezwykłe spotkanie ze sztuką.

Życzę owocnej lektury.

Ilona Adamska
redaktor naczelna


ILONA  ADAMSKA  ZAPRASZA DO LEKTURY  IMPERIUM  KOBIET 
Poleca: MAŁOPOLSKIE.TV
Współpraca:  Music Media Press
Foto: Ilony Adamskiej ( sesja z wodą mineralną  "MUSZYNA" - rozlewnia CECHINI 
         wykonał : JAKUB GADZALSKI 
Specjalna foto relacja z zesji  i wybranymi zdjęciami przez Ilonę Adamską  zobaczymy  niebawem w Malopolskie.TV.Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica