Kalendarz WIŚNIOWSKI 2016. Technologia & nowoczesny design.

Kalendarz WIŚNIOWSKI 2016. Technologia & nowoczesny design.
Do końca stycznia w Heron Live Hotel w Siennej oglądać można wystawę wyjątkowych zdjęć Doroty Czoch. Ekspozycja jest owocem sesji fotograficznej, ukazującą potęgę technologii oraz piękna nowoczesnego designu.

Najnowszy projekt - Kalendarz WIŚNIOWSKI 2016. Firma Marka Wiśniowskiego, przy współpracy z młodą fotografką Dorotą Czoch zorganizowała wyjątkową sesję fotograficzną. Dla niej zaplecze technologiczne firmy i surowość wnętrz hal produkcyjnych stały się inspiracją do stworzenia nowoczesnej sesji industrialnej. - "Jestem zwolenniczką czystej formy. Wchodząc pierwszy razy do hal produkcyjnych firmy WIŚNIOWSKI poczułam się jak ryba w wodzie. To piękny plan zdjęciowy". – mówi artystka- „ Oczywiście, klimat tych fotografii budują też modele. Dzięki unikatowym stylizacjom nie wybijają się, idealnie współgrają z tą przestrzenią, tworząc wyjątkowe kadry".
      Całość dopełniła nowatorska kolekcja Anny Wiśniowskiej. – „Inspirujemy się sztuką i nowoczesnym wzornictwem. Nasze produkty mają nie tylko zaspokajać potrzeby klientów, ale też spełniać ich wymagania estetyczne, stanowiąc wizualne dopełnienie inwestycji. Właśnie to wyróżnia nas na rynku. Patrzymy głębiej na design” – mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI, pomysłodawca i koordynator projektu fotograficznego.
     Część z zdjęć pojawi się na stoisku firmy Wiśniowki na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma w Poznaniu. Na przełomie lutego i marca wystawa prezentowana będzie w firmowym salonie ekspozycyjnym w Warszawie, a po miesiącu zostanie przewieziona do Rudy Śląskiej, gdzie pozostanie do końca kwietnia.
   Podczas wernisażu, który odbył się 7 stycznia w hotelu Heron ***** w Siennej goście mogli poznać sekrety produkcji bram, drzwi i ogrodzeń zamknięte w wyjątkowych ujęciach. Mieli też okazję porozmawiać z autorką zdjęć oraz pomysłodawcą projektu. Każdy z odwiedzających otrzymał kalendarz WIŚNIOWSKI 2016.
       Dorota Czoch - fotografie, Sylwia Sandera Makeup Artist & Stylist - stylizacje i wizaż, Paulinie Leśniak – fryzury. W sesji wystąpiły modelki Paulina Zwolak, Dagmara Raczyńska, Kinga Łukasik, Aleksandra Bukowiec oraz model - Dustin Nowak. Krynicka Grupa GOPR - zabezpieczenie alpinistyczne wypożyczone do sesji. Odbyła się ona z zachowaniem szczególnych środków ostrożności oraz największą troską o bezpieczeństwo i higienę pracy uczestników. Żadna z osób nie została narażona na niebezpieczeństwo związane z liniami technologicznymi, maszynami i materiałami produkcyjnymi.
*****
Firma WIŚNIOWSKI w swojej działalności stawia nie tylko na funkcjonalność produktów, ale też na nowatorski design. Już w 2012 roku zaskoczyła wszystkich, dokonując radykalnej zmiany identyfikacji wizualnej. Jej nowy logotyp wyróżnia minimalizm i nowoczesność, odzwierciedlające prestiż marki. Rok później firma zorganizowała WIŚNIOWSKI Fashion Show - pokaz wyrafinowanej mody kobiecej. Autorka kolekcji Anna Wiśniowska, założycielka marki Bruno Nowi, stworzyła stroje, bazując na materiałach wykorzystywanych na co dzień przez firmę WIŚNIOWSKI do produkcji bram, drzwi i ogrodzeń.

Małgorzata Kareńska fot. Materiały Prasowe Firma Wiśniowski.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe firma "Wiśniowski".

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica