KAPITAN NEMO i jego 35 lat na muzycznej scenie !

KAPITAN NEMO i jego 35 lat na muzycznej scenie !
Kapitan Nemo
 MTV24.TV , ATV Warszawa , ONE.FM , Manager Na Obcasach,Planeta Kobiet przy współpracy z fanami KAPITANA NEMO , zapraszamy na facebook artysty. Plebiscyt na 5 największych przebojów Kapitana Nemo. Do wygrania 10 dwuosobowych zaproszeń na specjalne jubileuszowe spotkanie 9 maja w Szklarskiej Porębie.
Współpraca NESTIA - Odszkodowania , One Records 

Wielki powrót - nowa płyta (jesień 2017). Jubileusz i plebiscyt TOP 5 KAPITAN NEMO.

Wybieramy 5 największych przebojów z całej dotychczasowej kariery tego niezatapialnego i ciągle fascynującego artysty. Któż nie pamięta mega przeboju „Twoja Lorelie” czy „Elektroniczna Cywilzacja”? Przeboje, które są po prostu nieśmiertelne!

Wybieramy „5” ulubionych przebojów naszego jubilata. Głosy prosimy przesyłać do 25 kwietnia 2017 na adres: mmp@poczta.fm

Bogdan Gajkowski (Kapitan Nemo) spotka się z fanami na urodzinowym recitalu i wręczeniu „Złotej Nuty” – Nestia Mecenas Kultury z 9 maja w salach hotelu Sasanka w Szklarskiej Porębie. Wśród osób głosujących na TOP 5 KAPITAN NEMO zostanie rozlosowanych dziesięć dwuosobowych zaproszeń na to specjalne spotkanie.

Kapitan Nemo – Bogdan Gajkowski jest przedstawicielem elektronicznej odmiany rocka. Uznawany jest za prekursora stylu new romantic i electro w Polsce. Urodził się w Warszawie, jest absolwentem Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Zadebiutował pod własnym nazwiskiem singlem „Dzieci muzyki”, wydanym przez Tonpress. Prowadził pierwszy w Polsce zespół soulowy, o nazwie Magiczna Maszyna.

Pod pseudonimem „Kapitan Nemo” wystartował singlem Elektroniczna cywilizacja. Utwory takie jak „S.O.S dla planety”, „Zimne kino”, „Twoja Lorelei” stały się przebojami. Największe hity Artysty zostały wydane przez Sonic pod nazwą: „The Best Of Kapitan Nemo” Kapitan Nemo koncertował na terenie całej Polski. Brał udział w Festiwalu Opolskim i Sopockim. Jego utwory gościły na listach przebojów, także za granicą (Francja, Australia).

Ostatni koncert, przed kilkuletnią przerwą odbył się w 1992 roku w Nowym Jorku. Potem nastąpił kilkuletni okres pracy kompozytorskiej i producenckiej. W tym czasie Gajkowski zajmował się pisaniem muzyki ilustracyjnej i reklamowej. Jest kompozytorem przebojów Izabeli Trojanowskiej – „Brylanty” i „Nic naprawdę”, z albumu „Układy” oraz trzech utworów, które znajdą się na nowej płycie Wokalistki. W maju 2002 roku powrócił na rynek, z płytą „Wyobraźnia”, która została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków. Pochodzą z niej 2 przebojowe single: „Na co czekasz” i „Zabierasz moje sny”, do których zostały nakręcone teledyski.

W połowie 2005 ukazały się dwie składanki z nagraniami Kapitana Nemo: Indiana (z reklamy firmy Kamis) – „I Love TV Adverts” (Sony BMG) oraz „Butelki z benzyną i kamienie” (z repertuaru Cool Kids Of Death) „Muzyka łączy Pokolenia” (Fonografika). Bogdan Gajkowski na zaproszenie Roberta Chojnackiego wziął udział w Saxophonic Tour 2007.

Na rynku są cały czas obecne trzy płyty z serii „The Best Of”: „The Best – Cywilizacja – Kapitan Nemo” (MTJ), „The Best Of – Kapitan Nemo” (Sonic Records), „Złota Kolekcja – Kapitan Nemo – Twoja Lorelei” (Warner). Kapitan Nemo współpracuje od kilku lat z tym samym składem załogi i zespół ten jest bardzo wysoko oceniany przez publiczność i krytyków muzycznych.

"ZŁOTA NUTA 2017" - NESTIA - Mecenas Kultury  KAPITAN NEMO  9 .V. Szklarska Poręba  


 Opracował : MTV24.TV
 Współpraca: DEE JAY MIX CLUB  / ATV WARSZAWA / ONE FM / MTV24.TV / 
 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica