Koncert Andrzeja Piasecznego – odwołany. Zagrał Redford.

Koncert Andrzeja Piasecznego – odwołany. Zagrał Redford.
Wczoraj, 3 lutego (sobota) na scenie krynickiej Pijalni Głównej miał zaśpiewać Andrzej Piaseczny, piosenkarz, autor tekstów. Jednak koncert został odwołany z powodu nagłej  choroby wokalisty, który – jak poinformowali organizatorzy – trafił do krynickiego szpitala.
 
- „Koncert w Krynicy-Zdroju, z powodu nagłej choroby Andrzeja Piasecznego został przeniesiony na 24 lutego, wszystkim którzy dziś tak tłumnie przybyli na koncert, dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia !” – czytamy na stronie facebooka Andrzeja Piasecznego.
   Natomiast na krynickiej estradzie wystąpił krakowsko- sądecki zespół Redford, założony przez czterech przyjaciół, których łączy muzyczne wykształcenie oraz muzyczna pasja. Formację tworzą:  Dominik Dudek (wokal główny, gitara elektryczna, akustyczna, fortepian, sample), Mateusz Kotkowski (chórki, gitary elektryczne, fortepian, syntezator), Kajetan Pietrzak (chórki, perkusja, sample) i Wojtek Klimczak (chórki, bass, syntezator). Sami komponują i piszą teksty. Najbliższa jest im muzyka z Wielkiej Brytanii. 

(MK) fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica