Łzy - gwiazdą Sylwestrowej Nocy pod gołym niebem.

Łzy - gwiazdą Sylwestrowej Nocy pod gołym niebem.
Chociaż do szalonej Sylwestrowej Nocy pozostało jeszcze nieco ponad 40 dni, już dziś zastanawiamy się, gdzie ją spędzić. Niezdecydowanych i tych, których finansowo nie stać na zabawy w lokalach, dr Dariusz Reśko, burmistrz uzdrowiska zaprasza 31 grudnia na świeże powietrze.

Gwiazdą sylwestrowej nocy będzie pop - rockowy zespół „Łzy” w składzie Sara Chmiel (wokal), Adam Konkol(gitara), Arek Dzierżawa (gitara), Rafał Trzaskalik (gitara), Adrian Wieczorek(instrumenty klawiszowe) i Dawid „Vons” Krzykała (perkusja).
    Grupa wystąpi dwukrotnie: o godz. 22. 45 i - tuż po powitaniu Nowego Roku i życzeniach noworocznych włodarza uzdrowiska. Sylwester na Deptaku rozpocznie się o godz. 22. 30. W programie jest zabawa przy muzyce mechanicznej, a także pokaz sztucznych ogni. Rozstrzygnięty również zostanie konkurs ekologiczny, a jego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody.
*****
Grupa „Łzy” powstała w 1996 roku w Pszowie, a pierwszy album pt. „Słońce” ukazał się dwa lata później. Do listopada 2010 roku wokalistką była Ania Wyszkoni, od stycznia br. - Sara Chmiel. (ur. 1991). Do największych przebojów zespołu należą utwory: Agnieszka już dawno...”, „Narcyz się nazywam”, „Jestem jaka jestem”, „Oczy szeroko zamknięte” oraz „Gdybyś był”. Najpopularniejsze albumy: „W związku z samotnością” i „Nie czekaj na jutro”. W maju 2011 roku ukazał się kolejny krążek zespołu „Bez słów”. Płytę promują utwory „Zatańcz ze mną, proszę” oraz „Bo każdej nocy”.

Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica