Małopolska Majówka z Kryniczanką. Koncert Evergreens

Małopolska Majówka z Kryniczanką. Koncert Evergreens
Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. przygotowało w tym roku bardzo ciekawe koncerty i niezwykłe wydarzenia. 2 maja 2019 roku o godź. 20:00 w czwartek w Pijalni Głównej odbędzie się koncert EVERGREENS, podczas którego zabrzmią przeboje muzyki pop i rock w aranżacjach Orkiestry Arte Symfoniko.

Projekt EVERGREENS swoją inaugurację miał w maju 2016. Bardzo dobre recenzje spowodowały, że postanowiono kontynuować ten projekt, zapraszając do współpracy różnych wykonawców. W poszczególnych latach byli to: Monika Dubel, Wiola Marcinkiewicz, Rafał Kosobutski, Andrzej Hełmecki – znakomici wokaliści, którzy śpiewają na wielu scenach a pochodzą z Krynicy Zdroju.

Rok 2017 to występ jedynego w swoim rodzaju, charyzmatycznego boysbandu operowego - Tre Voci z Poznania. W kolejnym roku na scenie pojawili się Ewa Novel, Wiola Marcinkiewicz Dominik Dudek, Bożena Górecka Tokarczyk i Tomasz Jarosz – wokaliści kultowych zespołów rockowo-popowych sądecczyzny – uczestnicy wielu programów telewizyjnych takich jak: Szansa na Sukces, Must Be The Music, The Voice Of Poland, Mam Talent, All Together Now.

W tym roku zaproszenie przyjęli wieloletni soliści programu telewizyjnego „Jaka To Melodia” – Aneta Figiel, Magdalena Tul, Robert Osam-Gyaabin i Marcin Jajkiewicz.

4 maja kolejna odsłona Małopolskiej Majówki z Kryniczanką. Tym razem wystąpi aktor, prezenter i wokalista - Jacek Kawalec - w repertuarze Joe Cockera. Start o 20:00.


Andrzej Gulewicz MTV 24
Źródło: Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica