Małopolskie.TV z Imperium Kobiet w Warszawie ( 23.09.2013)

Małopolskie.TV z Imperium Kobiet  w  Warszawie ( 23.09.2013)
23.IX.2013 Warszawa Teatr "Syrena" z Małopolskie.TV
 Charytatywny literacki event w Teatrze Syrena. Podczas spotkania z Czytelniczkami IK i pisarkami zbieraliśmy pieniądze na warsztaty pisarskie dla dzieci chorych na raka z warszawskiego Instytutu Matki i Dziecka.
 Wśród znanych i cenionych osób pojawili się m.in. Katarzyna Miller, Jolanta Fajkowska, Patrycja Kosiarkiewicz, Ryszard Rembiszewski i Bogdan Gajkowski. Sponsorami wydarzenia byli: Teekanne, Farmona, Pyshniak, Astor, Eden Esthetics, Goody Foody. fot. Jerzy Walkowiak.
 W trakcie uroczystego wieczoru w Teatrze "Syrena" wydawca specjanych singli  Izabeli Trojanowskiej  i zespołu Budka Suflera ( premiera płyt  20.X. 2013) zapowiedział przekazanie na warsztaty pisarskie dla dzieci chorych na raka z warszawskiego Instytutu Matki i  Dziecka . Płyty będą podpisane przez artystów. 

Małopolskie.TV dziękuje firmie CARO ( www.car-o.pl ) za pomoc w udziale podczas tego spotkania .
Współpraca : IMPERIUM KOBIET ( Magazyn Kobiet Spełnionych  ( www.ikmag.pl ) 
                      FARMONA  BUISSNES HOTEL & SPA ( www.farmona.pl  , www.farmonahotel.pl  ) 
Pięknie dziękujemy za wczorajszy cudowny wieczór. Nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji. Wiadomo bowiem jak to bywa z imprezami otwartymi. Nigdy nie jest się do końca pewnym ile osób przyjdzie, ile osób potwierdzi swój udział. Liczba gości, którzy pojawili się wczoraj w Teatrze Syrena bardzo nas zaskoczyła.
Dziękujemy pięknie wszystkim pisarkom, które pojawiły się wczoraj na Książkowym S.O.S, zwłaszcza tym, które przyjechały spoza Warszawy, m.in. z Rzeszowa, Poznania, Kielc. Dziękujemy Joli Fajkowskiej, Katarzynie Miller, Bogdanowi Gajkowskiemu i Patrycji Kosiarkiewicz za przybycie i wsparcie. Dziękujemy serdecznemu przyjacielowi IK Ryszardowi Rembiszewskiemu za pomoc w przeprowadzeniu konkursów, Błażejowi Biurkowskiemu za oprawę techniczną, Natalii Arnal za super występ.
Dziękujemy naszym wspaniałym sponsorom - firmie Teekanne, Goody Foody, Astor, Farmona i Pyshniak oraz patronom medialnym! Bez Was ten event nie byłby możliwy.
Dziękujemy wszystkim gościom, którzy zechcieli wesprzeć wczoraj dzieci z warszawskiego Instytutu Matki i Dziecka i wrzucili przysłowiową złotówkę do naszej puszki.
I dziękujemy za wszystkie piękne smsy i e-maile, które przychodzą od rana do naszej redakcji! Cieszymy się, że Wam się podobało. Oby więcej takich akcji!!!

Materiał dzięki uprzejmości  IMPERIUM KOBIET  ( www.ikmag.pl , Imperium Kobiet /Facebook  ) .


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica