MAŁY GÓRAL "WIELKI TALENT" SZYMON SMĘTEK w KRAKOWIE prezentuje Malopolskie.tv

MAŁY GÓRAL  "WIELKI TALENT" SZYMON SMĘTEK w KRAKOWIE prezentuje Malopolskie.tv
SZYMEK SMĘTEK i HALINA BENEDYK & ŁUKASZ MOJECKI
12 września br. o godzinie : 18.00 w Restauracji Buszek Nutka Smaku Kraków ( www.buszek.com) , odbędzie się recital młodego , pełnego wigoru i talentu młodego górala który przez całe lato bawił widzów Malopolskie.tv , jak i licznych występach w Gminie Bystra - Sidzina. Szymon Smętek zaprasza na wspaniałą zabawę.
W trakcie  tego krakowskiego koncertu nastąpi rejestracja recitalu Szymka Smętka , a materiał  pojawi się na specjalnej płycie dvd. Płyta będzię promowała mlodego artystę na terenie całego kraju, wśród mediów i przedstawicieli rozrywki. Premiera płyty dvd , któremu wydaniu patronować będzie malopolskie.tv , przewidziana jest na pażdziernik 2012 roku. Warto nadmienić iż Szymek ma za sobą już wspólne występy min z zespołem Pectus i Filipem Moniuszko , Haliną Benedyk i Djem Ralfem  i młodą zdolną wokalistką Paulą. Niewątpliwie ten młody zaledwie dziewięcio letni artysta dużo zamiesza na rynku kabaretowo - rozrywkowym. Wystarczy tylko nie zmarnować takiego mlodego "diamentu".
Zapraszamy wszystkich na ten jedyny występ , osoby które chcą otrzymać zaproszenie na ten wyjątkowy występ w Krakowie prosimy o kontakt z numerem tel. 886-974-428  ( producent koncertu ).
Koncert odbędzie się 
Nutka Smaku, ul. Zamenhofa 6  , godzina : 18.00

Opracował i poleca : M & A Media 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica