Młodzi piszą: High School Musical w perle polskich uzdrowisk.

Młodzi piszą: High School Musical w perle polskich uzdrowisk.
     Na Europejskim Festiwalu im. Jana Kiepury pojawił się niezwykły spektakl. Wbrew operetkowym tradycjom miałam okazję obejrzeć tam musical typowo młodzieżowy.

     High School Musical przedstawiony przez Gliwicki Teatr Muzyczny opowiada historię licealistów z East High. Kluczowymi postaciami tego spektaklu są Gabriella Montez - nowa uczennica oraz kapitan szkolnej drużyny koszykówki – Troy Bolton. Połączyło ich to, że oboje chcieli zmienić coś w swoim życiu i robić to co naprawdę kochają – czyli śpiewać. Dlatego też zdecydowali się na udział w castingu do szkolnego musicalu napisanego przez ich rówieśniczkę Kelsi. Jednak czy uda im się zwyciężyć z ambitnymi działaczami koła teatralnego, Sharpay i Ryanem?
     Jest to ponad dwugodzinna historia opisująca miłość, dążenie do spełnienia marzeń i chęć pokazania prawdziwego „ja”. Świetna gra aktorska młodych ludzi w połączeniu z talentem wokalnym i dynamicznymi układami choreograficznymi wypadła fantastycznie. Całość wyzwoliła w publiczności pozytywną energię i pozwoliła oderwać się od szarej codzienności.
     Myślę, że entuzjazm i szaleństwo płynące z tego żywiołowego przedstawienia wyposaży widzów w miłe wspomnienia i pozytywną energię na zbliżające się jesienne dni.
 
(GK)

Autor: Webmaster

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica