MTV24.TV & BNB RECORDS – NOWA, DEBIUTUJĄCA NA RYNKU WYTWÓRNIA FONOGRAFICZNA!!!

MTV24.TV & BNB RECORDS – NOWA, DEBIUTUJĄCA NA RYNKU WYTWÓRNIA FONOGRAFICZNA!!!
BNB RECORDS – NOWA, DEBIUTUJĄCA NA RYNKU WYTWÓRNIA FONOGRAFICZNA!!!

Zaczynamy skromnie bez strzelających korków od szampana i truskawek, ale może i na to, jak na wszystko w życiu, przyjdzie czas.
Nowe wydawnictwo fonograficzne BNB RECORDS, które powołujemy do życia już od teraz, to „brat bliźniak” MTV24.TV i wynik naszej współpracy z artystami, których muzyka i teksty uświadomiły nam, że warto o nich dbać, a przede wszystkim wydawać ich ponadczasową twórczość. Nasza stajnia z założenia nie będzie wielka, ale bardzo wyselekcjonowana. Będziemy wydawali tylko rzeczy, naszym zdaniem, najlepsze i najwartościowsze. Przewidujemy wydawanie kilku tytułów rocznie, ale tylko takich, których nie powstydziłyby się największe muzyczne wytwórnie. W naszym katalogu wydawniczym mamy już kilka takich pozycji, choć nasza oficjalna strona jest dopiero w fazie realizacji. Kilka razy w roku będziemy Wam dawać do rąk piękną muzykę opatrzoną piękną szatą graficzną, o co zadba znakomita, w pełni profesjonalna ekipa.
Naszym pierwszym dzieckiem, które przychodzi na świat już w kwietniu (singiel) a 26 czerwca br. cały solowy album MIETKA JURECKIEGO (wieloletniego basisty BUDKI SUFLERA). „ZANIM CZAS ODJEDZIE” (taki tytuł będzie nosić album) to 12 kompozycji Mietka Jureckiego z tekstami STASZKA GŁOWACZA nagranych i wyprodukowanych w MJ Studio w Lublinie przez samego wykonawcę a zmiksowanych i zmasterowanych przez VOYTKA KOCHANKA w VoyStudio we Wrocławiu. Co znajdzie się na płycie? Oczywiście, same przeboje. Od singlowego „ZANIM CZAS ODJEDZIE” poprzez rockowych, nawiązujących do wczesnej BUDKI SUFLERA - „RYCERZY ŚWIATŁA”, hitowy „MOTYW Z TITANICA” aż do „SŁONECZNEGO POPOŁUDNIA”, Jednym zdaniem: muzyczna uczta dla uszu i duszy każdego miłośnika dobrej muzy.
Przy współpracy z MTV24.TV powstał klip do tytułowego utworu, który niebawem będzie miał ogólnopolską premierę. Wypatrujcie jej najpierw na naszym kanale.
Z dumą prezentujemy Wam dzisiaj cover photo naszego pierwszego wydawnictwa: MIETEK JURECKI – ZANIM CZAS ODJEDZIE, do którego zdjęcia wykonał MAREK MIZERA, a szatą graficzną zajął się sam MACIEJ ZIEMBLA wespół ze STASZKIEM GŁOWACZEM.
Trzymajcie za nas kciuki!

Jesteśmy otwarci na współpracę, więc pod adresem mailowym: bnbrecords@poczt.fm lub malopolskietv@interia.pl czekamy na zgłoszenia ciekawych artystów, którzy chcieliby z nami pracować.

Opracował : MTV24.TV(2020)
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica