Muszyna. Wielkanocne pisanki podopiecznych POW.

Muszyna. Wielkanocne pisanki podopiecznych POW.
W Powiatowym Ośrodku Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Muszynie odbyło się spotkanie integracyjne pt. "Pisanki wielkanocne", podczas którego podopieczni prezentowali swoje oryginalne prace.

W świąteczny nastrój wprowadzili swoich zaproszonych gości uzdolnieni muzycznie i aktorsko podopieczni placówek w Klęczanach, Krynicy-Zdroju, Muszynie oraz Zbyszycach. - Dziękuję za wspaniałe występy aktorom i ich opiekunom - mówił wicestarosta Antoni Koszyk, który znalazł się wśród gości - Wyrazy uznania kieruję też do dyrektor Marii Żuchowicz, której zawsze udaje się stworzyć tutaj autentycznie ciepłą, domową atmosferę. Nie szczędzi wysiłków, by placówka w Muszynie działała wzorowo.
   Od 2016 roku Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi jest większy o 100 metrów kwadratowych. Powiatowe władze wydały ponad 40 tys. zł na remont sali, z której korzysta 42 podopiecznych placówki. - W tej dodatkowej sali na co dzień prowadzone są zajęcia - wyjaśnia Maria Żuchowicz. - Mamy tutaj komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i wspólnego świętowania.

(MK) foto Starostwo Powiatu NS.
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Starostwo Powiatu Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica