NO BROTHERS zdobywa Polskę , Poleca MTV24.TV

NO BROTHERS   zdobywa  Polskę  , Poleca MTV24.TV

Od 1 kwietnia 2019 zespół No Brothers nawiązał współpracę z warszawską agencją M-ART Artistic Agency i od tego dnia oficjalnym managerem zespołu jest Monika A.Gąsiorek.

Wokalistka Bożena Górecka-Tokarczyk i gitarzysta Artur Kmiecik, 2 maja wystąpili na koncercie "Evergreens" z orkiestrą Arte Simfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju.

Solistami byli znani wokaliści z programu "Jaka to melodia" tj. Aneta Figiel, Magdalena Tul, Marcin Jajkiewicz i Robert Osam. Bożena zaśpiewała gościnnie utwór No Brothers "Wszystko w swoich rękach" a także w finale z wszystkimi dwa utwory: "Sto" Filipa Lato & Sound Grace a także "Jak nie my to kto" - Mroza i Tomsona.

Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem.

 

 Następnie 4 maja zespół No Brothers zagrał koncert w Amfiteatrze Zapopradzie w Muszynie gdzie zaprezentował utwory w dwóch swoich płyt.

17 maja w Krakowie w klubie Kwadrat odbył się koncert zespołu Jary OZ (Krzysztof Jaryczewski, pierwszy wokalista Oddziału Zamkniętego) na który Bożena została zaproszona przez Krzyśka do wykonania utworów "Obudź się", "Prywatka" i "Oddział już zamknięty jest"

  Koncert ten odbył się w ramach Czyżynaliów czyli Juwanaliów Politechniki Krakowskiej. Jest to duże wyróżnienie dla niej, tym bardziej że No Brothers w początkowym okresie wykonywali na koncertach prawie całą pierwszą płytę Oddziału Zamkniętego a Jary czyli Krzysztof Jaryczewski w polskiej branży muzycznej to człowiek-legenda.

W lecie zespół zagra koncert w warszawskim klubie Voo Doo Club promując swoją drugą płytę. Równocześnie trwają prace nad nową, trzecią płytą gdzie pojawią się nowe brzmienia. Utwory będą bardziej spokojne, w innym klimacie niż dotychczas. Wszystkie kompozycje napisał Artur Kmiecik a teksty Bożena Górecka-Tokarczyk.

Opracował ; MTV24.TV  ( 2019  ) 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica