Nowy Sącz. Shadow Onwers Club w maju na Rynku

Nowy Sącz. Shadow Onwers Club w maju na Rynku
Przedstawiciele Stowarzyszenia Shadow Owners Club Polska zwrócili się z prośbą do władz Nowego Sącza o wyrażenie zgody na wjazd (28 maja) motocyklistów na płytę Rynku i złożenie kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II.

Zastępca Prezydenta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż spotkał się z przedstawicielami Stowarzyszenia Shadow Owners Club, którzy zwrócili się z prośbą do władz miasta o wyrażenie zgody na wjazd motocyklistów na płytę Rynku i złożenie kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II. - Chcemy odwiedzić Nowy Sącz, spróbować słynne nowosądeckie lody i spotkać się z mieszkańcami, dając im szansę porozmawiania z motocyklistami i obejrzenia naszych motocykli. – powiedział Robert Longosz, przedstawiciel Stowarzyszenia Shadow Owners Club. - Chcemy także złożyć wiązankę pod pomnikiem Jana Pawła II, a następnie udać się do Miasteczka Galicyjskiego -
    Stowarzyszenie Shadow Owners Club skupia pasjonatów „dwóch kółek” i poznawania nowych miejsc nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. W tym roku jego członkowie od 26 - 29 maja będą przebywali na Sądecczyźnie. W czasie tego pobytu motocykliści złożą kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II. Zaprezentują też mieszkańcom Nowego Sącza swoje motocykle. - W Nowym Sączu jest świetny klimat do takich spotkań. – zapraszał  wiceprezydent Jerzy Gwiżdż. - Będzie nam bardzo przyjemnie was tutaj gościć. Mam nadzieję, że dopisze piękna pogoda”.
   Wizyta członków Stowarzyszenia Shadow Owners Club w Nowym Sączu odbędzie się przy współpracy motocyklistów z Forum Sądeckich Motocyklistów MOTOSACZ.PL i Sądeckiego Towarzystwa Motocyklowego "SOKÓŁ".

Oprac. (MK) fot. UM Nowy Sącz.
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica