Nowy Sącz. Ziarnka Gorczycy 2018 – rozdane.

Nowy Sącz. Ziarnka Gorczycy 2018 – rozdane.
Dobroczynność nagrodzona. Statuetką Ziarnko Gorczycy 2018 wyróżniono: Zygmunta Wolaka i Pawła Cieślickiego (kategoria Osobowość), a także firmy Mały Robinson i Fundacja Będzie Dobrze( kategoria firma/stowarzyszenie).

Inicjatorem plebiscytu Ziarnko Gorczycy jest Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum, które podczas finału przyznaje także tytuły honorowe Przyjaciela Ziarnka Gorczycy. Otrzymali je Renata i Grzegorz Ząbrowie, właściciele firmy Grześ oraz Zbigniew Koniczek, prezes Newagu.
    Nominowanych do nagrody zgłaszają mieszkańcy Sądecczyzny. Ma to być podziękowanie dla tych osób, firm czy organizacji, które w szczególny sposób wspierają lub inicjują działalność dobroczynną. Celem wydarzenia jest też popularyzacja wiedzy o działalności charytatywnej tych, którzy pomagają, często pozostając w cieniu.
Sądeckie Hospicjum przeprowadziło zbiórkę pieniędzy na swoją działalność statutową. W tym roku na ten cel wylicytowano obraz, podarowany przez Ryszarda Miłka, który został kupiony za 4 tysiące złotych.
   Wydarzenie uświetnił występ Macieja Maleńczuka, a następnie odbył się charytatywny bal z udziałem Małej Orkiestry Dancingowej z Warszawy.
 
Oprac. (MK) fot. UM NS
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Nowy Sącz.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica