Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach” - Ilona Adamska , wznowienie książki 10 lipca 2018 roku

Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach"  - Ilona Adamska , wznowienie książki 10 lipca 2018 roku
„Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach” Ilony Adamskiej to pozycja wyjątkowa.

W książce został ukazany obraz kobiety, który jest naświetlony z perspektywy trzydziestu pięciu znanych mężczyzn ze świata sztuki, show-biznesu i sportu. Każdy z nich opowiada o swojej pierwszej miłości, ideale kobiety oraz najważniejszych jej cechach.

Mężczyźni w ciekawy sposób mówią o najważniejszych kobietach swojego życia: ukochanych, matkach, córkach oraz koleżankach. Każda wypowiedź jest przepełniona niezwykłą emocją charakterystyczną dla różnorodnych osobowości naszych bohaterów. Ten element czyni książkę jeszcze bardziej interesującą. Z wypowiedzi bohaterów wyłania się obraz kobiety idealnej, której najważniejszymi atrybutami są delikatność i inteligencja. W książce spotykamy się z wypowiedziami m.in. Andrzeja Saramonowicza, Łukasza Zagrobelnego, Jerzego Bralczyka, Andrzeja Saramonowicza czy Radosława Majdana.

Po wielkim sukcesie książki w 2015 roku następuje jej wznowienie. Dzięki ciekawej narracji publikacja ta stała się bestsellerem w sieciach sklepowych empik. Wznowienie książki promuje Fundację przeciw przemocy w rodzinie, której celem jest naświetlenie problemu i walka z niewłaściwym postepowaniem. Jesteśmy przekonani, że ta pozycja zainteresuje wielu czytelników i pomoże w walce z agresją, która jest obecna w wielu domach. Warto zaznaczyć, że całkowity dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na rzecz Fundacji wobec przemocy w rodzinie.

Premiera wznowienia książki nastąpi 10 lipca 2018 roku. Temu wydarzeniu towarzyszyć będą spotkania z autorką książki Iloną Adamowską oraz przedsięwzięcia promocyjne. Pierwsze spotkanie nastąpi już w lipcu w Krynicy-Zdrój, następnie w Busku-Zdroju i Krakowie. Zapraszamy wszystkich serdecznie na niezapomniane spotkania autorskie i wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.

Opracował : Mateusz Marzec   dla  MTV24.TV


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica