Patronat MTV24.TV : BYŁO SIELSKO I BYŁO ANIELSKO w LUBLINIE z Mietkiem Jureckim

Patronat MTV24.TV :  BYŁO SIELSKO I BYŁO ANIELSKO w LUBLINIE z Mietkiem Jureckim
BYŁO SIELSKO I BYŁO ANIELSKO!

Oj, było sielsko dla duszy,
anielsko dla podniebienia,
Mietek muzyką nas wzruszał,
a Jacek nam strawę zapewniał.

Przy okazji kręcenia zdjęć do nowego teledysku Mietka Jureckiego „ZANIM CZAS ODJEDZIE” ekipa MTV24,TV wespół z naszymi artystami trafiła pod strzechę restauracji SIELSKO ANIELSKO, aby nakręcić tu kolejne sceny. Miejsce wybrał, oczywiście, Mietek Jurecki i to nie bez powodu. Wiedział, co robi. Po pierwsze klimat i wnętrza niecodzienne, a po drugie – kuchnia, że place lizać. Rynek nr 17 – samo serce miasta. Gościnność Jacka – właściciela, miła obsługa w regionalnych strojach i tradycyjna polska kuchnia. Czegóż więcej trzeba. Jeżeli ktoś z Was odwiedzi Lublin i nie zajrzy w te progi, nie będzie nigdy wiedział, co stracił. My jesteśmy zachwyceni i z całą pewnością przy następnej wizycie w Lublinie nie omieszkamy się tam raczyć jedzeniem i piciem.

Restauracja Sielsko Anielsko z Lublina otrzymała nominację w plebiscycie "Dobre Bo Zdrowe" w kategorii "Najlepsza Restauracja - Wiosna 2020" , szczegóły oddawania bezpłatnych smsów znajdziecie na stronie www.mtv24.tv od 20.03. Gratulacje za nominację.

Partnerami teledysku Mietka Jureckiego "Zanim czas odjedzie" są firmy : www.comfortrent.com.pl   bezpieczny i wygodny transport , www.easyfitlook.pl   catering na planie teledysku .

Opracował : MTV24.TV (2020)

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica