Patronat MTV24.TV : SZUKAMY KOBIET Z PASJĄ !

Patronat MTV24.TV : SZUKAMY KOBIET Z PASJĄ !
Drogie Panie,

czas nie jest łatwy, ale nie załamujemy się tylko działamy. Integrujemy się, Kochane Babeczki.

Pokażcie światu, czym się zajmujecie i co jest Waszą największą pasją. Zareklamujcie swoje działania, zainspirujcie inne dziewczyny do zmian. Pokażcie Koleżankom, że nie ma w życiu nic fajniejszego niż posiadanie pasji i robienie tego, co się kocha.

OFICJALNIE OGŁASZAM KOLEJNY WYJĄTKOWY PLEBISCYT WYDAWNICTWA I.D.MEDIA pod hasłem "KOBIETA Z PASJĄ 2020".

ZGŁOSZENIE DO KONKURSU JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.

Zwyciężczynie plebiscytu zostaną wyłonione za pomocą głosowania SMS-owego. 3 nagrody specjalne przyzna nasze wyjątkowe jury w skład którego wchodzi znana dziennikarka, prezenterka telewizyjna Monika Zamachowska, aktorka Anna Korcz i moja skromna osoba :)

Trzy Panie, które zdobędą największą liczbę głosów wygrywają SUPER NAGRODY, m.in. roczną kampanię reklamową w magazynie LAW BUSINESS QUALITY, wywiad w serwisie be-art.pl oraz piękną statuetkę wręczoną na gali "Kobiety, która inspirują 2020" podczas premiery książki "Listy płynące z serca. kobiety dla kobiet" (6.05).

Panie, które zdobędą nagrody jury wygrywają statuetki oraz upominki od naszych partnerów, m.in. marki ROSSMANN, ViolaHair, Kumazu i M'onduniq Professionnel.

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY ZGŁOSIĆ SWOJĄ KANDYDATURĘ?

Przesłać opis swojej działalności (pasji) do 2500 znaków ze spacjami na adres info@idmedia.pl w temacie wiadomości wpisując: PASJA.

Wypowiedź powinna zawierać uzasadnienie dlaczego się tym zajmujesz, jak pasja wpływa na twoje życie, co zmieniła w nim, czy inspirujesz nią inne kobiety. Swoją historią (którą opublikujemy na stronie magazynu Imperium Kobiet) staracie się zarazić osoby, które będą na Was głosowały za pomocą SMS-ów.

Do zgłoszenia dołączacie swoje zdjęcie oraz (jeśli macie) link do Waszej strony www lub profilu na FB, który reklamuje Waszą działalność.

Nie zapomnijcie proszę o dołączeniu zgody na wykorzystywanie Waszych danych na potrzeby konkursu przed wydawnictwo I.D.MEDIA.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27.03.
Głosowanie SMS-owe ruszy 29.03 i potrwa do 5.04.2020.

POWODZENIA!

Opracował: MTV24.TV (2020)
Współpraca : ILONA ADAMSKA ( I.D.MEDIA )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica