Planeta Hitów Muzyczne Lato : GAROU "20 LAT NA MUZYCZNEJ SCENIE "

Planeta Hitów Muzyczne Lato : GAROU "20 LAT NA MUZYCZNEJ SCENIE "
Planeta Hitów Muzyczne Lato MTV24.TV 2018 roku , zapraszamy na jesienną trasę koncertową , gwiazdy światowych estrad . Jedne z najpopularniejszych artystów w naszym kraju GAROU , świętuje swój jubileusz.

Z tej okazji zapraszamy na plebiscyt "ZŁOTA NUTA 2018" - GAROU . Zapraszamy naszych widzów do udziału w plebiscycie , najpopularniejszych przebojów tego artysty.

TOP 10 GAROU HITS , widzów MTV24.TV , czytelników Planeta Kobiet , słuchaczy radia DHT ( Kanada) , przy współpracy Fonomedia Group i DEE JAY MIX CLUB .

Wysyłamy swoje trzy propozycje , tytuły ulubionych piosenek GAROU , na adres mailowy : onemedia@interia.pl , w terminie do dnia 30 sierpnia br.

Statuetkę "ZŁOTA NUTA" wręczymy artyście podczas jego pobytu w Polsce.

Polecamy te specjalne jubileuszowe koncerty.

GAROU
– jubileusz 20-lecia!

Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Rewelacyjny, znany i kochany przez publiczność na całym świecie GAROU wystąpi w jubileusz 20-lecia swojej pracy artystycznej, w Polsce. Największe przeboje czarującego muzyka usłyszymy na przełomie października i listopada 2018 r., w 6 miastach: Zabrzu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie oraz Poznaniu.

Ten pełen niespodzianek artysta, jest jednym z najbardziej urzekających i charyzmatycznych muzyków francuskiej sceny. Pod koniec lat 90. GAROU błyskawicznie zaistniał w świecie muzyki, łamiąc jego wszelkie kanony. Seksowny głos romantycznego macho sprawił, że serca kobiet zaczęły bić szybciej. On sam mówi o sobie skromnie: „podbiłem listy przebojów, pojawiając się we właściwym miejscu i właściwym czasie”. Jego spotkanie ze słynnym poetą, autorem musicalu "Notre Dame de Paris", - Lucem Plamondonem w barze w Montrealu zadecydowało o przyszłości młodego wokalisty z gitarą. Niedługo potem, urok i talent GAROU przyczynił się do rozpoczęcia współpracy z Celine Dion i Rene Angelil.

Piosenkarz ma bogatą dyskografię, wydał aż 8 płyt i niezliczoną ilość singli, często koncertuje. Jego pierwszy album "Seul" został wydany w 2000 roku. W samej Francji 2,5 miliona egzemplarzy zostało sprzedanych w jedyne 11 tygodni! Kolejne albumy gwiazdy: „Reviens”, „Garou”, „Piece of My Soul”, „Gentleman Cambrioleur”, „Version intégrale” ukazywały się w stosunkowo krótkich odstępach czasu. Wiele utworów stało się prawdziwymi hitami jak "Seul" czy "Gitan". Błyskotliwy artysta nagrał utwór "Sous le vent" z Celine Dion, - ich bogata w pomysły muzyczne współpraca trwała kilka lat. Po tym czasie GAROU chciał być artystycznie „wolny” i tworzyć bez ograniczających go schematów. Wybrał własną, niezależną drogę. W 2012 roku jego 6 płyta "Rhythm and blues" została złotą płytą już tydzień po wydaniu! Przy ostatnim wydanym - 8 albumie "Au milieu de ma vie" współpracę podjęli utalentowani autorzy tekstów: Jean-Jacques Goldman, Pascal Obispo, Gérald de Palmas.

GAROU jest multiinstrumentalistą, mistrzowsko gra na: gitarze, fortepianie, klawesynie, jak również na trąbce. Otrzymał wiele nagród przemysłu muzycznego, m.in. "World Music Awards", "Le Félix - Révélation au Québec". Komponuje utwory jak własne życie, zmieniając gatunki, pasje i łamiąc bariery. Głos, wygląd i wyjątkowość artysty przyciągają publiczność na całym świecie jak magnes. Jest zapraszany do najpopularniejszych programów telewizyjnych takich jak "The Voice" - jako trener we Francji, a w tym roku także w Kanadzie. Niedawno wziął udział w programach "Destination Eurovision 2018" oraz jego własnym "Gare à Garou". Muzyk jest pełen nowych pomysłów na muzyczne jak i inne projekty.


Pod koniec 2018 roku polska Publiczność będzie miała okazję
na żywo usłyszeć największe hity GAROU. ZAPRASZAMY!

28.10 - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca, godz. 18:00
05.11 - Warszawa, Hala Torwar, godz. 19:00
06.11 - Wrocław, Hala Stulecia, godz. 19:00
08.11 - Kraków, ICE Kraków, godz. 19:00
09.11 - Lublin, Hala Globus, 19:00
17.11 - Poznań, Arena Poznań, 19:00

Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Materiał MAKROKONCERT - organizator trasy .

 PLANETA  HITÓW MUZYCZNE LATO  2018   wspiera medialnie  działanie  fundacji A.R.T   ( PRZECIW PRZEMOCY W RODZINIE  )  - twarzą  akcji jest  Ilona  Adamska 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica