Planeta Hitów Muzyczne Lato : Specjalne promocyjne krążki promujące Fundację Przeciw Przemocy w Rodzinie

Planeta Hitów Muzyczne Lato :  Specjalne promocyjne krążki  promujące  Fundację Przeciw Przemocy w Rodzinie
Planeta Hitów Muzyczne Lato : Specjalne  promocyjne krążki promujące Fundację Przeciw Przemocy w Rodzinie. Telewizja MTV24.TV, oficjalnie patronuje muzycznej akcji muzycznej , "Planeta Hitów". Pod tą nazwą ukazywać będą się specjalne płyty składanki z przebojami muzyki dance i disco polo.

Nie zabraknie też muzycznych perełek pop , rock i piosenki literackiej.

Każda płyta będzie rozdawana bezpłatnie promując działania Fundacji ART ( Przeciw Przemocy w Rodzinie ) , to temat który powinien obchodzić wszystkich nie tylko w okresie akcji ale przez cały czas.

Pierwsze krążki zaprezentują dj i producent KRIST VAN D , i składanka z artystami , zespołem LA MARO , Kamaliya , Empyre One i inni.

Krążki trafią za pośrednictwem DEE JAY MIX CLUB , w ręce dziennikarzy muzycznych , rozgłośni radiowych , DJ i klubów muzycznych . Specjalne konkursy na portalach społecznościowych artystów i media patronów pozwolą zdobyć te specjalnie wydane w nakładzie promocyjnym krążki.

Nie zabraknie promocyjnych spotkań które odbywać będą się min w Krynica - Zdrój , Sopot , Nowy Sącz , Busko - Zdrój

Twarzą akcji jest Ilona Adamska ( autorka książek , ma na swoim kącie już siedem wydawnictw , właścicielka portali Imperium Kobiet , Planeta Kobiet , LBQ , modelka ) . Na okładkach poszczególnych wydawnictw zobaczyć będzie można zaproszonych do wsparcia akcji sportowców , i osób które popierają działanie PRZECIW PRZEMOCY W RODZINIE.

Zapraszamy zespoły disco polo , dance , które chcą zaprezentować swoje muzyczne premiery i przebojowe nagrania . Zgłoszenia wysyłamy mailem na adres: fonomediagroup@interia.pl

Partnerem płyt i akcji jest min: Portal DISCOLANDIA , DEE JAY MIX CLUB , Radio DHT ( Kanada ) , Imperium Kobiet , Planeta Kobiet , IBQ


Opracował : One Media Group / Fonomedia Group dla MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica