Praca artysty Sebastiana Krawczaka na licytacji w akcji BE-ART UŚMIECH NA TWARZY CHOREGO DZIECKA - BEZCENNE !

Praca artysty Sebastiana Krawczaka  na licytacji w akcji BE-ART   UŚMIECH NA TWARZY CHOREGO DZIECKA - BEZCENNE !
Artysta Sebastian Krawczak
"Muzyczne Lato 2014" MTV24.tv / Małopolskie.tv poleca i wspiera medialnie akcję : W ramach cyklu BE-ART dzieciom oraz rozpoczętej niedawno współpracy z Fundacją KRWINKA, galeria BE-ART exclusive zdecydowała się na przeprowadzenie ON-LINE licytacji z której dochód zostanie w całości przekazany dla dzieci chorych onkologicznie.

UŚMIECH NA TWARZY CHOREGO DZIECKA - BEZCENNE !

Pragniemy umożliwić jak najszerszej grupie odbiorców dostęp i możliwość wzięcia udziału w licytacji na rzecz potrzebujących i ciężko doświadczonych przez los dzieci ! Czas wakacyjnego wypoczynku jest także czasem w którym możemy pomagać potrzebującym dzieciom i ich rodzinom ! Razem możemy wywołać uśmiech na ich twarzach !

Fundacja KRWINKA od wielu lat organizuje turnusy wypoczynkowo-rehabilitacyjne dla dzieci w trakcie intensywnego leczenia wraz z rodzicami. Są one doskonałą okazją do wakacyjnego wypoczynku, oderwania się od szpitalnej rzeczywistości i poprawy kondycji psychofizycznej. Dzieci pod opieką specjalistów - psychologów, pedagogów i rehabilitantów - uczestniczą w zajęciach hipoterapii, dogoterapii, plastycznych, rehabilitacji ruchowej, pozostając pod stałą opieką medyczną.

Praca pt. "Nieposkromiony" autorstwa Sebastiana Krawczaka która została przekazana przez artystę w formie darowizny na licytację na rzecz podopiecznych Fundacji Krwinka - to symbol walki i zwycięstwa z chorobą oraz z przeciwnościami losu. – opowiada Lidia Bąk, właścicielka internetowej galerii BE-ART exclusive, wyjaśniając motyw przewodni, towarzyszący idei zorganizowania licytacji na rzecz podopiecznych Fundacji KRWINKA oraz wyboru tej właśnie pracy.

Zapraszamy do licytowania pracy Sebastiana Krawczaka. Pomóżmy dzieciom chorym na raka z łódzkiej Fundacji Krwinka. To dla nich zbieramy pieniądze. – zachęca Ilona Adamska, autorka książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, na co dzień związana z Fundacją i galerią sztuki Be-Art exclusive.

Praca "Nieposkromiony" zostanie zlicytowana na rzecz Fundacji Krwinka na stronie internetowej galerii BE-ART exclusive oraz na profilu galerii na Facebooku.

Więcej na temat pracy i artysty oraz o działalności Fundacji KRWINKA, znajdziecie na: http://www.be-art.pl/wydarzenia/289-be-art-dzieciom-licytacja-on-line-na-rzecz-fundacji-krwinka

Osoby pragnące wziąć udział w licytacji on-line, proszone są o potwierdzenie swoich danych wraz z oferowaną kwotą poprzez KONTAKT lub bezpośrednio biuro@be-art.pl

Licytacja rozpoczyna się 04 lipca - a trwać będzie do 30 września 2014 roku.

Cena wywoławcza 100 PLN

W licytacji brać będą tylko zgłoszenia poprzez biuro@be-art.pl

Zapraszamy do czynnego udziału w licytacji !

 AKCJĘ  WSPIERA  MEDIALNIE  : MTV24.tv / Małopolskie.tv
 Współpraca :  BE -ART  exclusive


 "Muzyczne Lato 2014" ( czerwiec-wrzesień ) MTV 24.tv / Małopolskie.tv 
 organizator akcji  "Muzyczne Lato " ( wydawnictwa fonograficzne , konkursy,listy przebojów )  firma: Music Media Press 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica