Sobotni casting do Miss Polonia Ziemi Sądeckiej bez kryniczanek.

Sobotni casting do Miss Polonia Ziemi Sądeckiej bez kryniczanek.
W sobotę (13 kwietnia) w nowosądeckim Miejskim Ośrodku Kultury jury wybrało kolejne dziewczyny, które spróbują swoich sił w konkursie Miss Polonia Ziemi Sądeckiej.  Szansę na zostanie najpiękniejszą sądeczanką 2013 otrzymały: Monika Kubiak (Paszyn), Sylwia Respekta (Nowy Sącz), Edyta Węglowska (Nowy Sącz).  Wśród kandydatek nie było niestety kryniczanek.


Szczęśliwe trzy dziewczyny dołączą do ośmiu innych, którym udało się zakwalifikować w lutym do sądeckiego finału. Monikę Kubiak do wzięcia udziału w castingu namówiła mama.- „Przyszłam, bo chcę spróbować swoich umiejętności, sprawdzić się i przeżyć przygodę. Modeling jest moim marzeniem od dzieciństwa”. Sądeczanka Edyta Węglowska studiuje w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej na kierunku: Resocjalizacja. – „Można powiedzieć, że na castingu znalazłam się przypadkiem. O konkursie usłyszałam w radiu i pomyślałam, że powinnam spróbować. Oczywiście - jak każda dziewczyna - mam nadzieję, że może przejdę dalej?”. 23 letnia Sylwia Respekta uczy się w Technikum Kosmetycznym i z tym zawodem wiąże przyszłość. Interesuje się modą, fotografią. – „O castingu dowiedziałam się z plakatu na facebooku i pomyślałam, że przyjdę spróbować swoich sił. – mówi.
     Wcześniej finalistkami zostały: Emilia Kamińska, Sylwia Górka, Joanna Śledź, Justyna Majda, Anna Kaczor, Sylwia Nesterak, Paulina Jarek i Andżelika Kulig. Korona zdobyta podczas wyborów Miss Polonia Ziemi Sądeckiej, które odbędą się 8 czerwca stanie się przepustką do udziału w konkursie - najpierw Miss Polonia Małopolski, a następnie Miss Polonia 2013. Poza cennymi nagrodami wybory Miss Polonia dają szansę na udział w światowych konkursach piękności, karierę w świecie mody, reklamy i rozrywki.

Tekst red. Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica