TOP POP - Maciej Dreszer , poleca MTV24.TV & KEEPCAN ENERGY DRINK

TOP POP - Maciej Dreszer  , poleca MTV24.TV  & KEEPCAN ENERGY DRINK
Łukasz Wieczorkowski i Ilona Adamska
Jedna z najgłośniejszych i tanecznych płyt promocyjnych jakie trafia w ręce najpopularniejszych prezenterów muzyki i klubów na terenie całego kraju dzięki Dee Jay Mix Club jest album firmowany twarzą młodego kierowcy wyścigowego Maćka Dreszera. Płyta miała swoją premierę 5marca w Gdyni , w najbliższy weekend będzie można otrzymać płytę spotykając ekipę MTV24.TV w wiosennej już Krynicy -Zdrój . Płytę poleca min: Ilona Adamska która jest wydawcą takich tytułów  Imperium Kobiet , Planeta Kobiet , autorka książkek  i Agencji Promocyjno - Reklamowej I.D.Media.
Aby zdobyć płytę w Krynicy -Zdrój  szukajcie  loga  MTV24.TV i KEEPCAN ENERGY DRINK , plyta dla widzów z okazji świąt Wielkanocnych .
Dla wszystkich klubowiczów ważna wiadmość od kwietnia będziemy pojawiać się na terenie całego kraju w klubach muzycznych zwiazanych z Dee Jay Mix Club , Jesli chcecie Nas gościć , zdobyc albumy , spróbować napoju energetycznego na wiosnę 2016 roku  prosimy o kontakt telefoniczny : 506-784-988  w godzinach : 10 -16. W ramach muzycznych spotkań zapraszamy na 15 lecie  dj-a i producenta muzycznego KRIST VAN D .
Szczegóły niebawem .

"WIOSNA 2016 MTV24.TV"  & KEEPCAN ENERGY DRINK   ZAPRASZAMY 


Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
 Foto: Music Media Press
 Na zdjęciach : Ilona Adamska  , Łukasz Wieczorkowski ( Przedstawiciel  firmy  Keepcan ) Maciej Dreszer ( kierowca wyścigowy ) .
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica