Trwa XXI Jesienny Festiwal Teatralny w Nowym Sączu.

Trwa XXI Jesienny Festiwal Teatralny w Nowym Sączu.
W  Nowym Sączu trwa XXI Jesienny Festiwal Teatralny. To kulturalne wydarzenie ze znanymi aktorami polskiej sceny, które  rozpoczął  spektakl "Ludzie inteligentni" M. Fayeta  potrwa do  22 pazdziernika. 
 
Oprócz spektakli teatralnych dla dorosłych, organizatorzy przygotowali Mini Festiwal Teatralny dla dzieci. W harmonogramie pojawiły się również, znane z ubiegłorocznej edycji wydarzenia, tzw. rozmowy kameralne z reżyserami i twórcami spektakli.  Na te ostatnie wstęp jest wolny. Jednak należy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona. Aby wziąć w nich udział, należy wcześniej odebrać bezpłatną wejściówkę w sekretariacie MOK.
   XXI Jesienny Festiwal Teatralny trwa od  1-22 października. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, wiceminister finansów Wiesław Janczyk i prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Program tutaj:   http://www.mok.i24.pl/aktualnosci,10,1137,xxi-jesienny-festiwal-teatralny---program.html

(MK)
 
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica