UROCZYSTE WRĘCZENIE STATUETEK "KOBIECY BIZNES 2014" W PLEBISCYCIE MTV24.tv / Małopolskie.tv

UROCZYSTE WRĘCZENIE STATUETEK "KOBIECY BIZNES 2014" W PLEBISCYCIE MTV24.tv / Małopolskie.tv
Kobiecy Biznes 2014 MTV24.tv
Telewizja Małopolskie.tv / mtv24.pl ruszają z pierwszą edycją konkursu "Kobiecy Biznes 2014". Jego główną ideą będzie promocja i nagradzanie firm, które poprzez swoją działalność gospodarczą promują kobiety. Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się 21-23.09.2014 w prestiżowym hotelu pod Krakowem MERCURE RACŁAWICE DOSŁOŃCE CONFERENCE & SPA.
Jako pierwszą postanowiliśmy nagrodzić współpracującą z nami od kilku lat Ilonę Adamską, jedną ze 100 kobiet, które zostały nominowane przez Polską Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet do otrzymania tytułu Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet w 2014 roku.

Wydawca i redaktor naczelna trzech prestiżowych magazynów Imperium Kobiet, Law Business Quality i Egypt Exclusive. Od maja prowadzi swoją działalność wydawniczą również poza granicami kraju - w Egipcie. Właścicielka Agencji Wydawniczo-Prasowej i agencji Public Relations I.D.Media. Autorka książki "Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach" za którą otrzymała nagrodę Autor Roku 2013 przyznawaną przez naszą telewizję. Zdobywczyni statuetki w plebiscycie MEDIALNE SMOKI 2013 w kategorii Wydawnictwo Roku. Organizatorka wielu kampanii społecznych i akcji charytatywnych na rzecz kobiet i dzieci. Wspiera Fundacje: Krwinka, Papierowy Motyl oraz Fundację Sukces, która zajmuje się m.in. prowadzeniem poradni Mama Sama, pomagająca matkom wychowującym samotnie dzieci. Od września rusza z cyklem autorskich spotkań motywacyjnych dla kobiet z całej Polski w ramach AKADEMII LAW BUSINESS QUALITY.

- Jej działalność mocno ukierunkowana jest na kobiety. Wspiera je, mobilizuje do działania. W swoich magazynach podejmuje szeroko pojętą tematykę kobiecą, angażuje się w akacje społeczne i charytatywne na rzecz kobiet. Poprzez magazyn Law Business Quality promuje kobiecy biznes. wspiera edukację kobiet w obszarze osobistym i zawodowym. - wyjaśnia decyzję o przyznaniu nagrody Ilonie Adamskiej, Marcin Żygadło  z Małopolskie.tv & Music Media Press

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji eventu składamy dyrekcji hotelu MERCURE RACŁAWICE DOSŁOŃCE CONFERENCE & SPA.


Poleca : MTV24.tv / Małopolskie.tv 
Opracował  : Music Media Press  dla  MTV24.tv / Małopolskie.tv


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica