Wierchomla. Policjanci edukowali amatorów białego szaleństwa.

Wierchomla.  Policjanci edukowali amatorów białego szaleństwa.
„Bezpieczna Zima w Dwóch Dolinach” to akcja organizowana przez stację narciarską Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” policjanci uczyli, jak korzystać z uroków zimy, by nie wyrządzić krzywdy sobie i innym.
 
Sądeccy policjanci wraz z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Piwnicznej-Zdroju uczestniczyli w akcji poświęconej bezpieczeństwu najmłodszych narciarzy i snowboardzistów. - Spotkanie na stoku było doskonałą okazją, by korzystający z zimowego wypoczynku narciarze i snowboardziści poznali zasady bezpiecznych zjazdów. W ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” – mówi asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu - Funkcjonariusze promowali odpowiedzialne postawy na stoku, podpowiadali co zrobić by jazda była przyjemna i bezpieczna oraz uświadamiali korzystających o odpowiedzialności prawnej związanej z naruszeniem przepisów obowiązujących na stokach.
  Aby przekonać do bezpieczniej i wspólnej zabawy na śniegu, policjanci przeprowadzili konkurs wiedzy dla dzieci i młodzieży, w którym każdy wygrywał. Wszyscy uczestnicy otrzymali od policjantów nagrodę lub drobny upominek.

(MK) fot. KM Policji NS
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica