Ilona Adamska dla "Kwadrans Na Urodę MTV24.TV" : Jakość która zachwyca !

Ilona Adamska dla "Kwadrans Na  Urodę MTV24.TV" :  Jakość która zachwyca !
Ilona Adamska
Ilona Adamska dla "Kwadrans Na Urodę MTV24.TV" : Jakość która zachwyca ! . Profesjonalna pielęgnacja włosów jeszcze nigdy nie była tak przyjemna - dzięki marce Kumazu możemy uzyskać zaskakujące efekty nie tylko w salonie, ale też w zaciszu własnej łazienki. Wszystko za sprawą innowacyjnej pod każdym względem odżywki do włosów!


Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego po wizycie w salonie twoje włosy wyglądają idealnie, do czasu... ich umycia w szamponie, który od dawna zajmuje miejsce na półce w twojej łazience? Winę za ten stan rzeczy ponoszą substancje masowo stosowane w produkcji kosmetyków, które, paradoksalnie, zamiast pielęgnować, mogą uszkadzać strukturę włosów i niezauważalnie je osłabiać: alkohol, sztuczne silikony, konserwanty, oleje mineralne... to zaledwie początek długiej listy "fałszywych przyjaciół" naszych włosów.
Na szczęście, coraz więcej osób kierując się troską o własne zdrowie i piękno zwraca uwagę na skład ulubionych kosmetyków. Na tym polu bezkonkurencyjne okazują się produkty naturalne, wyprodukowane na bazie substancji pochodzenia roślinnego. Najlepszym tego przykładem jest nowość od Kumazu -innowacyjna odżywka, której jakość docenia rosnące w zawrotnym tempie grono zadowolonych klientek!

Wysoka skuteczność odżywki marki Kumazu opiera się na unikatowym składzie produktu, który nie zawiera zbędnych substancji, takich, jak choćby konserwanty, sztuczne barwniki lub aromaty. Zamiast tego w tym innowacyjnym kosmetyku znajdziemy wyłącznie te składniki, które faktycznie poprawiają kondycję naszych włosów, zapewniając im efekt niczym z salonu: hydrolizowany jedwab zapewnia zjawiskową gładkość, ekstrakt glinerynowodny z żółtka z jaja głęboko odżywia, olejki z pestek owoców dodają blasku, bateina wzmacnia, a karaganian - naturalny silikon z alg - skutecznie niweluje łamliwość pasm.

Połączenie tak wyjątkowych składników nie wymaga dodatkowego "wsparcia" konserwantów, alkoholu czy innych sztucznych substancji. Efekt to całkowite wzmocnienie pasm, poprawa gęstości oraz perfekcyjny blask.
- Coraz więcej kobiet wierzy w potężną moc ziół i roślin, składników naturalnych. Coraz więcej kobiet lubi mieć świadomość, że rozsądnie wydaje pieniądze i kupuje produkty, które im nie szkodzą. Kobiety są dziś zdecydowanie bardziej świadomymi konsumentami, a moda na kosmetyki i produkty eko staje się powoli stylem ich życia. Polki chcą wspierać polskie marki, rodzinne manufaktury, małe sklepiki. Dzięki kosmetykom naturalnym udaje się wielu z nim uporządkować pielęgnację, wprowadzając tzw. minimalizm kosmetyczny.Stosują kilka konkretnych produktów, a nie tysiące kupionych pod wpływem chwili i emocji, tylko dlatego, że w drogerii trwa właśnie promocja – mówi Ilona Adamska, ambasadorka marki Kumazu w Polsce.
- Kosmetyki naturalne są dziś na topie, bo polepszyła się nam stopa życiowa, mamy zdecydowanie większą wiedzę o tym, jakie substancje są zbawienne dla naszego organizmu. Boimy się różnego rodzaju alergii, uczuleń, dlatego kosmetyki naturalne, handmade mogą być świetną alternatywą dla alergików. Nie uczulają, nie powodują podrażnień.Są w stu procentach bezpieczne. – dodaje Karina Kondeja-Wojtczak, założycielka marki.

Zasada "mniej znaczy więcej" idealnie sprawdza się w przypadku odżywki marki Kumazu. Krótki skład, naturalne produkty i doskonała jakość potrafią zdziałać cuda nawet w przypadku mocno zniszczonych pasm!

Opracował : Fonomedia Group  dla  MTV24.TV
Wspólpraca : Ilona Adamska  Planeta KobietAutor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica