KWADRANS NA URODĘ LATO MTV24.TV: Na "Jesień 2016" Jesienią kolor ma moc!

KWADRANS NA URODĘ LATO MTV24.TV:  Na "Jesień 2016" Jesienią kolor ma moc!
 KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV  :

Jesienią kolor ma moc!

Jesień kojarzy ci się wyłącznie z szarością, chłodem i deszczem? To błąd- przekonaj się, że ten sezon będzie się mienił wieloma barwami! Doskonale wiedzą o tym projektantki uznanej na całym świecie marki Axami. Spośród propozycji polskiego producenta bielizny wybraliśmy dla was te, które najbardziej sprzyjają kobiecej urodzie!

Intrygujący fiolet

Bielizna w tym kolorze to wielki przebój jesiennych kolekcji. Na czasie są zarówno delikatne, wrzosowe odcienie, jak i bardziej intensywne tonacje. Najlepszym wyborem jest jednak bielizna w kolorze cyklamen i figowym, taka jak komplecik Safran, Figue czy Lavande z kolekcji Charme de Provence. Pasuje bowiem niemal do każdego typu urody!

Zmysłowy szmaragd

Szykowna barwa kamieni szlachetnych, jak żadna inna wydobywa piękno tkwiące w każdej z nas. To kolor, który jest idealny dla pań o ciemnych włosach i oczach. Reprezentujesz inny typ urody? Wcale nie musisz rezygnować z szmaragdowej barwy! W komplecikach marki Axami Basilic czy Olive będzie ci do twarzy!

Ognista czerwień

Rzucająca się w oczy czerwień to mocny trend tej jesieni! Nie sposób przejść obok niej obojętnie. W bogatej ofercie marki Axami znajdziesz wiele propozycji dla siebie. Najbardziej efektowne jednak to Etesian i Breva z najnowszej kolekcji Wind me up! oraz koszulki i body, np. Koszulka Rosso z kolekcji Shades of Love, czy body Kiss me w kolekcji Voulez-vous.

Szlachetny beż

Choć delikatny i niepozorny, mocno zawrócił w głowie wielbicielkom mody! To kolor bardzo uniwersalny, pasuje bowiem do każdego typu urody. Bielizna w tym kolorze pozwoli ci wyglądać elegancko , a całość będzie sprawiać niezwykle lekkie wrażenie, pod warunkiem, że postawisz na kompleciki Zephyr, Sirocco, Levanto czy Libeccio z najnowszej kolekcji Axami- Wind me Up!
Wybieraj i zamawiaj bez limitów korzystając z promocji w sklepie internetowym axami24.pl

Joanna Bielas I.D.MEDIA  dla  MTV24.TV

Fotograf: Eva Sarraute, Audrey Bieber
Modelki: Marine Bories, Emilie Cauyela
Make-up: Cathy Bulteau i Aurore Deleuze
Fryzury: Romain Hairstyle i Leatitia Bazin
Biżuteria: Dans la Lune
Akcesoria: Elyssa couture
Miejsce: Ferme Elhorga

Fotograf: Benjamin Song
Modele: Thinia Ton, Sébastien Gaillourdet
Miejsce: www.lasuitebarbizon.com

 Opracował i współpraca :  IK TV RECORDS  /  DIETERING.COM  / IMPERIUM KOBIET
 dla telewizji MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica