KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV : Baltiqa Day Spa- perła Bałtyku

KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV :  Baltiqa Day Spa- perła Bałtyku
KWADRANS NA URODĘ : Baltiqa Day Spa- perła Bałtyku , dla widzów telewizji MTV24.TV , prezentuje Ilona Adamska , "Baltiqa Day Spa " , nominowany do nagrody w plebiscycie "Najpopularniejsi Lata 2018 " MTv24.TV.

Jest takie miejsce na mapie Pomorza, gdzie świat piękna i zdrowia spotykają się po to, by działając w całkowitej harmonii pomóc nam zadbać zarówno o ciało, jak i duszę. To miejsce, w którym swą strefę Pomorze słynie z wielu miejsc, gdzie można profesjonalnie zadbać o urodę. Wśród nich pod każdym znajdą wielbicielki zabiegów upiększających, miłośnicy relaksujących masaży i wprowadzających w blogi nastrój zabiegów spa. Mowa oczywiście o Baltiqa Day Spa - idealnym ośrodku dla tych, którzy oczekują najwyższych standardów, profesjonalnej obsługi i zachwycających efektów!

Dlaczego warto skorzystać z bogatej oferty tej marki? Przede wszystkim Baltiqa Day Spa to nie tylko jeden punkt na mapie, lecz aż 5 lokalizacji w luksusowych hotelach: Villa Baltica, Molo i Rezydent w Sopocie, Scandic w Gdańsku oraz River Style w Redzie. Pierwszy obiekt Baltiqa Day Spa powstał w 2013 roku, wyznaczając nowe standardy pielęgnacji urody, co ma swoje odzwierciedlenie w rosnącej z roku na rok liczbie gości.

Poza tym, w Baltiqa Day Spa znajdziemy kilka stref, dzięki czemu łatwiej zaplanujemy wizytę, takich jak: oferująca usługi z zakresu medycyny estetycznej BaltiqaClinic, BaltiqaHair Design oraz BaltiqaTherapy, gdzie czekają na nas profesjonalni fizjoterapeuci. Nie można też nie wspomnieć o strefie spa- największej atrakcji Baltiqa Day Spa!

- Luksusowe rytuały, wśród których godne polecenia są zwłaszcza zabiegi na twarz, to idealny wybór dla przesuszonej słońcem skóry, z kolei zabiegi dla ciała sprawią, że bez kompleksów odsłonimy je w bikini czy letniej sukience. – mówi właścicielka salonów Magdalena Cal-Kamińska.
Największym sekretem Baltiqa Day Spa jest jednak filozofia marki. Właścicielom Baltiqa Day Spa przyświecała bowiem idea wykreowania miejsca oferującego jak najwięcej możliwości zadbania o lepszą formę i piękno. Baltiqa Day Spa realizuje te założenia w 100% .


Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Współpraca : Ilona Adamska

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica