KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV : Masz oko na jesienne trendy?

KWADRANS NA URODĘ MTV24.TV : Masz oko na jesienne trendy?
Masz oko na jesienne trendy?   KWADRANS NA URODĘ  MTV24.TV

Dobra wiadomość dla wielbicielek okularów przeciwsłonecznych- nie będziemy się z nimi rozstawać jesienią! Jakie modele będą najmodniejsze w tym sezonie? Odpowiedź na to pytanie i mnóstwo inspiracji znajdziesz w ofercie marki AnaHickamann!

Po upalnym, słonecznym lecie zawitała do nas prawdziwa złota polska jesień. Bezchmurne lazurowe niebo sprawia, że jak najdłużej chcemy nacieszyć się promieniami słońca, dlatego wychodząc z domu nie można zapominać o zabraniu okularów przeciwsłonecznych - bez względu na to, czy wybierasz się do pracy, na zakupy, czy weekendowy wypad za miasto. Jesienią okulary nie tylko chronią nasz wzrok przed szkodliwymi promieniowaniem, lecz także, jak żaden inny dodatek, ożywiają nasz strój, nadając mu wyjątkowego charakteru. Wszystko zależy jednak od tego, jaki model okularów wybierzemy... Co proponują styliści w tym sezonie?

- Na światowych wybiegach królują tzw. "kocie oprawki". Ich największą zaletą jest połączenie delikatnej zmysłowości i elegancji. Sięgała po nie sama Audrey Hepburn, niekwestionowana ikona mody. Idealne oprawki o tym kształcie, pasujące do absolutnie każdej stylizacji, znajdziemy w ofercie firmy AnaHickmann, której dystrybutorem jest salon Koch Optical. - poleca Anna Markiewicz, stylistyka z Łodzi, współpracująca z magazynem Imperium Kobiet.

- Wiele inspiracji czerpię z kolorowych, gwarnych ulic Londynu czy Manchesteru. Tam hitem tej jesieni są okulary o kolorowych, najlepiej żółtych czy pomarańczowych szkłach, dokładnie takie, jakie ma w swej ofercie marka AnaHickmann. Doskonale uzupełnią jesienną stylizację, nadając jej wyjątkowego sznytu, a poza tym, pomogą spojrzeć na świat w bardziej radosnych barwach, gdy któregoś jesiennego dnia słońce zakryje gruba warstwa deszczowych chmur...

Warto polecić również kolorowe oprawki okularów we wszelkich odcieniach fioletu - koloru, po który warto sięgnąć jesienią. Taki dodatek ożywi każdą stylizację, bez względu na to, czy sięgniemy po klasyczny trencz, parkę w odcieniach ziemi, czy lansowane przez gwiazdy poncho we wszystkich kolorach tęczy.
Wszystkie te propozycje, a nawet więcej, znajdziemy w ofercie firmy Koch Optical, dystrybutora marki AnaHickmann, dzięki którym tegoroczna jesień będzie bardzo stylowa!
Produktów szukaj na http://kochoptical.pl

Joanna Bielas  I.D.MEDIA   dla  MTV24.TV

Opracował : Fonomedia Group  dla  MTV24.TV
Współpraca ; Ilona Adamska  I.D.Media


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica