Kwadrans Na Urodę MTV24.TV poleca: Zostań ambasadorką marki AzetaBio!

Kwadrans Na Urodę MTV24.TV poleca:  Zostań ambasadorką marki AzetaBio!
Kwadrans Na Urodę telewizji MTV24.TV i Fonomedia Group patronują : Oferująca najwyższej jakości kosmetyki organiczne dla dzieci i kobiet w ciąży marka AzetaBio oraz magazyn "Imperium Kobiet" ogłaszają wyjątkowy konkurs, w którym może wziąć udział każda przyszła Mama!


Delikatność, troskliwość, bezpieczeństwo - to wartości, które w każdej kobiecie potęguje macierzyństwo. Te same cechy z pewnością można przypisać wyjątkowym produktom włoskiej marki AzetaBio, która oferuje szeroką gamę past do zębów oraz kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji zarówno mamy, jak i dziecka.
Preparaty AzetaBio są wyjątkowo delikatne dla skóry maluszka, dlatego mogą je stosować niemowlęta od 1. dnia życia. Poza tym, marka AzetaBio z wielką troską komponuje receptury wszystkich kosmetyków i dokłada wszelkich starań, by składniki preparatów pochodziły z organicznych, certyfikowanych upraw. Z kolei bezpieczeństwo produktów AzetaBio oznacza, że nie znajdziemy w ich składzie substancji szkodliwych, masowo stosowanych w przemyśle kosmetycznym, takich jak: silikony, pochodne ropy naftowej, SLS i wiele innych... Wybierając zatem markę AzetaBio nie tylko stawiamy na najlepszą i najskuteczniejszą pielęgnację, ale też dbamy o środowisko i zyskujemy pewność, że przy produkcji kosmetyków nie ucierpiały zwierzęta.
Nic dziwnego zatem, że produkty AzetaBio cieszą się w Polsce rosnącą popularnością, zarówno wśród młodych mam i ich pociech, jak i kobiet w ciąży, które powinny przecież zwracać szczególną uwagę na pielęgnację.

Z myślą o tych ostatnich paniach, marka AzetaBio wraz z magazynem "Imperium Kobiet” postanowiła zorganizować wyjątkowy konkurs, który wyłoni ambasadorkę kosmetyków organicznych "made in Italy".
W plebiscycie może wziąć udział każda przyszła mama, która chciałaby zostać "twarzą" kosmetyków organicznych AzetaBio. Wystarczy w przesłanym na adres mailowy zgłoszeniu zawrzeć krótką (mającą nie więcej niż 500 znaków) odpowiedź na pytanie: "Dlaczego kosmetyki organiczne to najlepszy wybór dla mnie i mojego dziecka?" oraz załączyć swoje 2 zdjęcia (portret i zdjęcie całej sylwetki).

W treści mejla należy także umieśćcie klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Zwyciężczyni konkursu, którą wyłoni Jury w składzie: Agnieszka Stępień – właścicielka firmy Mamy to my i wyłączny dystrybutor kosmetyków AzetaBio w Polsce oraz Ilona Adamska - wydawca i redaktor naczelna magazynu "Imperium Kobiet", otrzyma wspaniałe nagrody: wywiad na łamach e-magazynu "Imperium Kobietoraz portalu planetakobiet.com.pl, profesjonalną sesję zdjęciową, która będzie wykorzystana w materiałach reklamowych marki AzetaBiooraz pokaźny zestaw kosmetyków!

Firma AzetaBio przygotowała także upominki dla 2 Pań wyróżnionych w konkursie (za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca).
Jest więc o co walczyć!
Na zgłoszenia czekamy do 21.05.2018. pod adresem: agnieszka.stepien@mamytomy.pl
Powodzenia!

Opracował : Fonomedia  Group  dla MTV24.TV
Współpraca : Ilona Adamska  (  Planeta Kobiet  ) 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica